Sú dni, kedy nemáš náladu na vôbec nič a keď sa vrátiš zo školy alebo z roboty, najradšej by si si len napustila vaňu a čítala knihu. Svojmu frajerovi ale musíš venovať pozornosť, pretože práve to, že spolu nebudete tráviť voľný čas, môže byť dôvodom, prečo váš vzťah dlho nevydrží. 

Ideálnym časom, kedy môžete spolu tráviť čas, je práve večer. Sú určité veci, ktoré by si mala každý deň praktizovať a uvidíš, že váš vzťah sa zlepší a budete obaja šťastnejší.

1. Každý večer sa spolu najedzte a porozprávajte o tom, aký ste mali deň

V tomto prípade máš dve možnosti. Buď môžete ísť von a najesť sa v nejakej reštaurácii, alebo si večeru môžete spoločne navariť doma. Ak tvoj drahý zrovna neexceluje v kuchyni, možno sa aspoň čo to priučí a najbližšie ťa prekvapí romantickou večerou aj on sám.

Dôležité je, aby ste sa každý deň porozprávali o tom, ako ste sa mali, čo ste robili a čo vás prípadne nahnevalo. A ideálnou príležitosťou je práve spoločná večera. Aj keď je určite veľa vecí, ktoré by si mu chcela povedať o tom, čo majú nové tvoje kamošky, nechaj priestor aj jemu, pretože možno ani nevieš, čo všetko ho trápi.

zdroj: pexels.com

2. Venujte sa spoločným aktivitám

Pokúste sa tráviť večer spoločne. Pozrite si nejaký film, choďte do kina, do divadla, na prechádzku, hrajte spoločenské hry alebo len tak leňošte. Môžete si napustiť vaňu, užiť si romantiku a vyskúšajte napríklad spoločnú masáž. Uvidíš, ako sa obaja uvoľníte. A pokús sa odložiť aspoň na chvíľu svoj mobil a nesleduj stále, čo je nové na sociálnych sieťach.

3. Do postele si choďte ľahnúť v rovnakom čase

Aj keď ide o detail, v niektorých prípadoch môže viesť až k rozchodu. Keď nebudete chodiť do postele v rovnakom čase, budete tak tráviť menej času spolu, môžete sa aj odcudziť, pretože nebudete mať toľko času na intímnosti. Veď si len predstav, že pred zaspávaním sa k nemu môžeš pritúliť a zaspať v jeho náručí. No neznie to oveľa lepšie než keď zaspávaš sama?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.