Unsplash/Ali Pazani

Chceš si získať jeho oči len pre seba? Ak sa snažíš docieliť to, aby na teba nedokázal prestať myslieť, existujú tri jednoduché spôsoby, ktoré ti to pomôžu docieliť.

A dobrou správou je, že to vôbec nie je o výzore. Viac totiž záleží na tom, aký máš prístup.

1. Buď tajomná.

Zažila si už niekedy rande, z ktorého si sa vrátila úplne vyčerpaná a preplnená všetkými možnými informáciami o danom chlapcovi? Pravdepodobne si sa s ním už netúžila opäť stretnúť. Nebolo viac čo objavovať. Rovnako je to aj u chlapov. Ženy by mali byť tak trošku záhadné. Neodkryť  len tak hocikomu všetky svoje sny, zážitky a spomienky.  To, že mu postupne budeš o sebe prezrádzať viac a viac ho len utvrdí v tom, že pre teba znamená viac, ako ktokoľvek iný. Buď tajomnou a nechaj ho postupne objavovať.

zdroj: Unsplash/Vinicius Wiesehofer

2. Maj pozitívny prístup.

S kým sa cítiš lepšie? S človekom, ktorý sa na niečo neustále sťažuje alebo s tým, ktorým sa dokážeš úprimne zasmiať? Pozitívne a spontánne ženy sú veľkým lákadlom. A pokiaľ sa bude pri tebe muž cítiť uvoľnene a zabudne na všetky starosti, ver, že sa bude snažiť vyhľadávať tvoju spoločnosť.

3. Buď nedostupná.

Týmto nemyslím, že ho máš na silu naťahovať , alebo sa hrať na niečo čo nie si. No istá dávka odstupu je na začiatok viac než žiaduca. Daj mu jasne najavo, že nepatríš medzi ženy, ktoré si dokáže kúpiť lacnými frázami alebo silnými rečami.

Nechaj ho o teba bojovať. Muži sú rodení lovci, ktorých výzvy vedia poriadne namotivovať. Nebuď stále ty tá, ktorý píše prvá, nesnaž sa ty uloviť jeho. Môže to vyznieť troška zastaralo ale muž, ktorý si ťa bude musieť „vybojovať“ si ťa neskôr bude aj viac vážiť.

„Pravý muž chce dve veci – nebezpečenstvo a hru. Preto chce ženu, najnebezpečnejšiu hračku.“

Friedrich Nietzsche

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating