Každá žena sa riadi svojimi vlastnými pravidlami. Bodka.

Ženy sa riadia heslom: ,,Kto povedal, že sa to nemá? Ja viem sama najlepšie, čo môžem a čo nie!“ Nasleduje gúglenie, diskusia v partii alebo na internete o danom probléme a len prosté konštatovanie, že každý je nejaký. Či už z hygienického, morálneho, či spoločenského hľadiska alebo proste len tak z logických dôvodov sa isté veci robiť nemajú…ale to by neboli ženy, keby si všetko nerobili po svojom. Aká nálada, také pravidlá!

1. Tak v prvom rade, to najhlúpejšie, čo môžu ženy robiť, je vyvolávať a vypisovať svojmu ex, poprípade takto bojovať o priazeň muža.

2. Zaspávajú neodlíčené a ráno to ešte zvykne byť celkom slušný základ na nový náter. Včerajšia linka sa môže premeniť na dymové líčenie, stačí si len veriť.

3. Deravé ponožky, polorozpadnuté nohavičky a podprsenka, ktorá pamätá ešte vojnu, to sú top kúsky v ženskom šatníku. Toto sa nikdy nesmie vyhodiť. Sú pohodlné a majú špeciálne miesto pri infantilnom pyžamku a gaťkách s macíkom.

4. Nájsť fakt dobrú podprsenku je zázrak, preto sa jedna môže nosiť dlhodobo. A bez prania. A len tak mimochodom, prala už nejaká žena vôbec silónky?

5. Odlupovanie laku je taká bežná zábavka a preto niektoré ženy ani nemusia používať odlakovač. Vyšší level je, keď si svojpomocne strhávajú umelé nechty a potom nad nimi plačú.

6. Jednorázovú žiletku ešte žiadna žena po prvom použití nevyhodila a niektoré ostávajú plné chĺpkov na poličke až kým ich nepochytí hrdza. A stále sa ešte používajú!

7. Aj tampóny a vložky si občas nechávajú dlhšie ako by mali. Vtedy o výmene rozhodne až pretečenie či omamná vôňa.

8. Zabudnú sa ísť vycikať po sexe. ,,Zabudnúť“ – to je synonymum pre: nechce sa mi, nikam nejdem, tu mi je dobre a zaspíme spolu spotení, olepení od semena, no šťastní.

9. Flirtujú s inými, hlavne na internete, aby si trošku zdvihli sebavedomie. No sú zadané. A potom plačú, že sú všetci muži rovnakí a ide im len o jedno.

10. Vytláčanie vyrážok a likvidácia akejkoľvek čiernej bodky končí obrovským kráterom, ktorý sa nikdy nezahojí, pretože každá jedna chrastička ženy neskutočne irituje.

11. Suchý šampón nevymysleli ako ranné SOS pre prípad potreby, ale ako niekoľkodňovú záležitosť pre všetky lenivé ženy.

12. Štetce na líčenie ešte čo-to vydržia, pohodičkaaaaaa.

13. Sedieť na posteli v uteráku a len tak čumieť do blba, aj keď už písala, že je na ceste? Všeobecná definícia ženy.

14. Kto videl niekedy dámske verejné toalety vie, že ženy sú neskutočné hovadá. Len sa hrajú na dámičky. Všade samé vlasy, nespláchnuté hajzle, zvratky, šminky, tampóny, vložky a potom, že sú všetky wecka spoplatnené. No bodaj by nie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.