Photo by Dragana_Gordic from Freepik

Aj hlúposť ti môže niekedy pokašlať celý deň.

Muži si pravdepodobne myslia, že byť ženou je jednoduché. Zobudíš sa, užívaš si, že sa ti na hrudi celý deň hompáľajú dva stredobody mužského vesmíru, si úžasná a ideš spať. No nie je to vždy také ružové, najmä ak ti podľa portálu buzzfeed.com cestu skríži jedna z týchto situácií.

1. Oholíš si nohy, sú dokonalo hladučké, už sa tešíš, ako sa navlečieš do sukne a ohúriš tým svet… Lenže za pol hodinu už opäť vyzeráš ako kaktus.

2. Alebo sa oholíš, myslíš si, že je všetko perfektné a na lepšom svetle zistíš, že si vynechala jeden ostrovček. Alebo dva. Alebo skôr celé súostrovie a môže ťa rovno poraziť.

3. Zistenie, že tvoja vložka už ozaj melie z posledného a od krvavej katastrofy ťa skutočne delí len pár kvapiek počas toho, ako už sedíš na záchode a nemáš so sebou náhradnú je na nezaplatenie.

4. Opačná situácia je, keď máš pocit, že už to naozaj preteká všetkými stranami, ufučaná a vystresovaná dobehneš na najbližšiu toaletu… A nič.

zdroj: pexels.com

5. Ľudia, ktorí sa ťa pýtajú, prečo si na záchod berieš aj kabelku, by nemali existovať. Vôbec. No idem s ňou trénovať na parašutistický zoskok, čo iné?!

6. Ešte horší sú však ľudia, ktorí ti povedia, že vyzeráš byť unavená len preto, že nemáš na sebe mejkap. Prepáč, ale toto je môj reálny ksicht a jediné, z čoho som unavená, sú tvoje nemiestne reči.

7. Kúpiš si topánky, ktoré ťa v obchode trooošičku tlačili. Prídeš s nimi domov, obuješ ich do práce, k*revsky ťa otlačia a tak ich hodíš o stenu. Kolobeh života.

8. Gumičky, ktoré sú príliš úzke keď ich obmotáš dvakrát, ale príliš voľné keď len raz, sú instantný drtič dobrej nálady.

9. Silónky, z ktorých ťa svrbí zadok.

10. Keď si pichneš do oka špirálou, vidíš rôznofarebné kruhy a hviezdičky a na malý moment si naozaj myslíš, že zomrieš slepá.

Zdroj: buzzfeed.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty