Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

S našimi partnermi sa nikdy nechceme dostať do fázy, kedy sa náš sexuálny život stane nudným, či predvídateľným. Preto je dobré okoreniť túto činnosť rôznymi spôsobmi. Jedným z nich sú hry, ktoré vám prinesú nové zážitky a pocítite pri nich vzrušenie a novú energiu. Každá noc (ale aj deň) nech je novým dobrodružstvom. Prinášame vám niekoľko horúcich nápadov, ako dodať vášmu milostnému životu druhý dych.

Koniec misionárskej polohe

1. Použite kocky – ak padne číslo jedna, váš partner musí zostať „hore“ jednu minútu, ak šesť, zostáva v tejto polohe šesť minút.

2. Bozkávajte sa čo najdlhšie – bez toho, aby ste sa začali navzájom vyzliekať. Zistite, ktorý z vás začne ako prvý iniciovať sex.

3. Zahrajte si pravda alebo odvaha s tým rozdielom, že každá úloha alebo otázka bude trošku šteklivá.

4. Skladajte puzzle – nahí.

5. Vytvorte si DIY Twister dosku s farbami na telo.

6. Zahrajte si ruletu s neslušnými videami. Otvorte web určený pre dospelých, zatvorte oči a náhodne kliknite na video, ktoré si následne pozriete spolu.

7. Kúpte si stolovú hru pre dospelých.

8. Zahrajte si „Hádaj, čo robím“, avšak vášmu partnerovi predvádzajte rôzne sexuálne polohy a činnosti. Ak partner uhádne, zrealizujte to.

9. Zaviaž partnerovi oči. Stačí tak málo a stereotypnému sexu je koniec.

10. Zahrajte si videohru. Kto prehrá, musí tomu druhému splniť akýkoľvek neslušný sen.

zdroj: pixabay.com

11. Dávajte si navzájom otázky zamerané na vaše sexuálne fantázie. Zistite o sebe veľa nových vecí. Navyše, ak partner odpovie nesprávne, musí si vyzliecť kus oblečenia.

12. Na začiatku roka si napíšte zoznam vecí, ktoré spolu chcete skúsiť. Každý týždeň si z krabičky s lístkami vytiahnite jeden a splňte, čo je na ňom napísané.

13. Dohodnite si jeden deň, kedy budete výlučne nahí – celý deň!

14. Prečítajte si navzájom nahlas erotickú poviedku.

15. Použite časovač a každú minútu alebo dve striedajte rôzne sexuálne činnosti. Bez ohľadu na to, aká príjemná a vzrušujúca aktuálna činnosť je, musíte ju prerušiť.

16. Napíšte si 50 neslušných otázok a navzájom si ich položte. Ak odmietnete odpovedať, musíte vypiť pohárik ľubovoľného alkoholu.

17. Vyberte si televíznu show, ktorú budete spolu sledovať, pričom každú z reklám musíte naplno využiť na bozkávanie alebo inú formu predohry.

zdroj: unsplash.com

zdroj: unsplash.com

18. Využite miesta na verejnosti.

19. Zahrajte si Twister. Nahý Twister.

20. Vymyslite si 20 otázok týkajúcich sa vášho tela, pričom váš partner musí hádať, o akú časť ide tak, že vaše telo bozkáva, až kým nenájde to správne miesto.

21. Na začiatku týždňa si vymyslite jedno slovo a povedzte partnerovi, že ho potešíte zakaždým, ak ho vysloví. On však nevie, o aké slovo ide. (Samozrejme by malo ísť o bežné slovo, ako je pekný, slušný, okno. Nevhodné slová sú napríklad dyslexia, alibi, algoritmus.)

22. Na ďalšiu hru budete potrebovať fľašu a rôzne veci, ktoré chcete a môžete pri sexe využiť. Napríklad šľahačku, čokoládovú polevu, masážny olej, kocky ľadu, rôzne hračky a podobne. Fľašu zatočte a ostatné nechajte na osud. Ten vám ukáže, čo máte použiť.

Vyberte si každý týždeň z tohto zoznamu aspoň jednu vec a zrealizujte ju. Uvidíte, že váš sexuálny život bude omnoho zaujímavejší a navyše sa spolu s partnerom aj zabavíte.

 

zdroj: thoughtcatalog.com

Komentáre