Aj keď ti mnohé závidia tvoje ženské krivky, nevidia, aké „banálne“ problémy sa s nimi spájajú.

Môžeš mať zopár kíl navyše, stále vyzerať okúzľujúco a cítiť sa vo svojom tele dobre, no tieto situácie tebe a tvojim kyprejším krivkám poriadne znepríjemňujú život.

1. Ľudia v spojitosti s tebou používajú vetu „je dobré, keď sa žena vie poriadne najesť“ a myslia to ako kompliment.

2. Je takmer nemožné nájsť niečo, čo ti sedí, v normálnom obchode, lebo ľudia, ktorí to navrhovali a šili, mali očividne víziu, že každá silnejšia žena má automaticky tri a pol metra.

3. Keď hľadáš svoju veľkosť, predavačka ti okamžite podáva tú najväčšiu.

4. Neznášaš značky, ktoré si číslujú oblečenie ako sa im zachce a ich XL je trikrát menšie ako všetky ostatné XL-ká na tejto planéte.

5. Všetko oblečenie na teba je o polovicu drahšie ako v normálnej konfekcii, lebo textilný priemysel sa očividne rozhodol profitovať na neposedných kilečkách.

zdroj: Photo by Rushina Morrison on Unsplash

6. Jedna veľkosť sedí všetkým… ha. Aké rozkošné, že tomu fakt niekto verí.

7. Keď ti niekto povie: „Niekedy si želám mať tvoje sebavedomie, keď vieš aj v niečom takomto vyjsť na ulicu.“ A myslia to ako kompliment…

8. Ani sa neobťažuješ nakupovať cez internet. Raz si to skúsila – do trička, ktoré prišlo, si sa nenasúkala ani po prsia a stačilo.

9. „Buď rada, že máš také kozy/boky…“

10. Už si prakticky majster vo všetkých možných druhoch DIY, keďže si musíš prispôsobovať takmer každý kus oblečenia.

11. Treba vôbec hovoriť o tom, aké ťažké je zohnať podprsenku, ktorá sedí a nevyzerá ako vytiahnutá z dokumentu o predvojnovom období?

12. Tričko s výstrihom na tebe a na babe o polovicu menšej od teba vyzerá vulgárne. Ale len na tebe.

13. Žiadny odev na vrchnú časť tela, ktorý sa zapína na gombíky, nepripadá do úvahy. Proste nie.

14. Aj napriek tomu, že si kupuješ kvalitné športové oblečenie, ktoré by malo udržať všetko na svojom mieste, nefunguje to presne tak, ako by si si predstavovala. A tak si musíš pomôcť sama a pridržiavať si prsia počas behu, aby ti nevybili polovicu chrupu.

15. Predvádzaš rôzne druhy orientálnych tancov len preto, aby si „vtriasla“ svoje bujaré krivky do obtiahnutých džínsov. No a čo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.