Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Najprv sex, potom večera. Nikto sa nechce natriasať s plným bruchom.

Nedávno sa na Reddite rozprúdila debata o sexuálnych faktoch, ktoré by mal poznať úplne každý. Tak sme sa vám ich rozhodli zopár ukázať. Lebo keď ich má vedieť každý, tak nepochybne aj vy.

1. Mať „dobrú výdrž“ nehrá vždy v chlapcov prospech. Väčšinu žien to po niekoľkých minútach prestáva baviť a tomu sa podmieňuje aj vlhkosť danej partie. Všetko potom im už pripadá ako zjazd tobogánu nasucho.

2. Najprv sex, potom večera. Na prvom rande ti to asi neprejde, ale po určitej dobe by to už mohlo byť samozrejmosťou. Nikto sa predsa nechce natriasať v posteli ako hroch pri epileptickom záchvate s plným bruchom a tonou zaseknutých prdov.

3. Intímnosti za volantom sú jedno obrovské nie. Tvoj partner môže byť ten najlepší šofér na svete, no ostatní, ktorí s ním zdieľajú jednu vozovku, na tom byť rovnako nemusia. Šoférovanie by malo mať jeho plnú pozornosť. Nechcete to predsa kvôli jednej fajke napáliť do stromu… však?!

4. Plánuješ do niekoho strkať svoje prsty? Super, tak si najprv tie paprče umy, potom skontroluj, či náhodou nemáš pazúre ako Drogon, a až potom sa púšťaj do tohto zaujímavého biznisu.