1.Ich vzťah im nezaberie 100 % života, ale pokiaľ ho už majú, tak do neho idú na maximum. Stále majú svoje záujmy, rodinu a kariéru, na ktorých im záleží. Avšak dobre vedia, ako sa starať o svoj vzťah.

2.Nevyhľadávajú výzvy, ale hľadajú niekoho, kto ich dokáže motivovať. Nebudú ťa brať, ako nejakú výzvu, ktorú musia dosiahnuť. Práve naopak, potrebujú niekoho, kto ich bude podporovať v osobnom raste a motivovať ich byť lepším človekom.

3.Romantika pre nich znamená niečo iné ako pre ostatné dievčatá. Samozrejme aj ony vedia oceniť romantickú večeru a príjemný víkend niekde na horách. Avšak toto pre nich neznamená skutočnú romantiku. Potrebujú mať pocit, že ti môžu veriť a zdôveriť sa so všetkým, čo majú na srdci.

4.Neboja sa ti povedať, že ťa majú rady. Ambiciózna žena nebude čakať kým jej to povieš prvý. Veľmi dobre si uvedomuje svoje postavenie a vie, že ak k niekomu prechováva city, jednoducho mu to povie.

5.Nehrajú hry. Žiadne dvojhodinové čakanie na to, kým ti odpovie na správu. Všetky tieto „zaručené rady ako si ho získať“ jej pripadajú hlúpe a detinské. Pokiaľ má o niekoho záujem, dokáže to prejaviť.

6.Stále majú veľa iných vecí na práci, okrem teba. Veľmi dobre si uvedomuje, že všetko čo má, je výsledkom dlhoročnej driny. Nikdy nebude zanedbávať svoju rodinu, priateľov alebo koníčky len kvôli tebe. Naopak bude veľmi rada, ak to pochopíš a podporíš ju.

7.Nebudú ti vyčítať, ak uvidia, že nemáš záujem. Úprimnosť je to, čo si cení. Bude ti vďačná, ak jej dáš už na začiatku vedieť, ako to s ňou v skutočnosti myslíš, aby nemusela strácať čas a pohnúť sa ďalej.

8.Nechcú byť len tvojou trofejou. Ani tvojim „deckom“, ktoré musíš neustále viesť za ručičku a poučovať. Potrebuje byť tvojou rovnocennou partnerkou.

9.Vedia, že emocionalita a sila sa nevylučujú. Je silná, ambiciózna, cieľavedomá. Pritom si však uvedomuje, že emócie nie sú slabosť. Dokáže vyjadriť radosť, lásku čí smútok bez toho, aby sa cítila menejcenná, či trápna.

10.Dobrá konverzácia v ich očiach nezahŕňa to, koľko zarábaš a aký si úspešný. Veľa mužov si myslí, že zaujme tým, keď budú rozprávať o tom, akí sú úspešní. Omyl. Ona chce vedieť, čo máš rád, čo ti rozprúdi krv v žilách a kde sa vidíš o pár rokov. Chce vedieť, čo ťa dennodenne motivuje a čo naopak neznášaš.

11.Nebudú ťa nútiť vybrať si medzi nimi a inými prioritami. Pretože niečo také by netolerovali ani ony samy. Dobre si uvedomujú, že vzťah s tebou má ich život obohacovať a robiť šťastnejším namiesto toho, aby ich o niečo ukrátil.

12.Ambiciózne dievčatá priťahujú muži, ktorí majú určené svoje vlastné ciele. Nechcú človeka, ktorému stačí bežná existencia. Potrebujú sa nadchnúť pre nové veci a rovnako to očakávajú aj od svojho partnera. Chcú s ním kráčať ruka v ruke za lepším zajtrajškom.

13.Nebudú čakať večne. Nebudú ťa hneď tlačiť do vzťahu, ale pokiaľ začnú mať pocit, že to medzi vami už dlhšiu dobu stagnuje, posunú sa ďalej.

14.Na začiatku je pre nich ťažké niekomu sa otvoriť. Majú rady všetko pod kontrolou. Vedia, že vzťah prináša občas aj neistotu, preto majú niekedy problém otvoriť sa. No je to pre nich výzva a tak do toho pôjdu.

15.Nesnívajú o romantickej rozprávke, skôr hľadajú niekoho, s kým sa budú cítiť šťastne. Už dávno prestali veriť na princov na bielom koni, ktorý pre nich premôžu celý svet a napokon ich zachránia. Dúfajú už len v to, že nájdu niekoho, kto ich bude milovať presne také, aké sú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.