Pýšiť sa postavou krv a mlieko nie je len tak. Ženy s poriadnymi krivkami vedia o tom svoje.

Nie všetkým bola do vienka dopriata povestná medzera medzi stehnami a nie všetky ženy kvôli nej chcú a dokážu hladovať. Tak či onak, medzi nami existujú ženy s rôznymi typmi postavy. Štíhle, vychrtlé, svalnaté, s krivkami a podobne…

V nasledujúcich bodoch sa nájdu všetky tie, ktoré majú ženskú postavu s krivkami a ich stehná sú veľmi dobrými kamarátmi, pretože chcú byť čo najbližšie pri sebe. 

#1 Nájsť dobre padnúce rifle je takmer nemožné

Pretože tie, ktoré ti dobre sedia na stehnách, ti zasa odstávajú z každej strany na tvojom krásnom páse, ktorý chceš zvýrazniť a tie, ktoré by ti pekne obopínali pás, nepretiahneš cez stehná. Keď sa ti to však nejako podarí, tak sa môžeš rozlúčiť s krvným obehom v nohách.

#2 No keď také nájdeš, nosíš ich do skonania..

A keď sa objaví prvá diera v rozkroku, vieš, že nastal čas povedať bolestivé zbohom… fajn, môžem chodiť holá alebo v teplákoch.

#3 Pútka. Prepáčte.

Poriadne si popodvihovať a ponaprávať rifle ide najlepšie potiahnutím za pútka na opasok. No pri bujarejších stehnách je treba zatiahnuť silnejšie a asi nemusíme opisovať, ako to dopadá…

#4 Detský púder je vtedy tvoj najväčší kamarát

„Pravidlo #2 na pláži: Vždy si napudruj svoje stehná.“

#5 Mať ženské stehná môže byť fajn…

No taká prechádzka v lete v sukničke alebo v krátkych kraťasoch sa vie rýchlo z veľkej pohody zmeniť na došúchané krvavé peklo. A to doslova!

#6 Nosenie potrhaných jeansov

Vždy ti zanechajú špecifické „tetovanie“ určené výhradne pre ženy s plnšími stehnami. A okrem toho, niet „lepšieho“ pocitu, ako si v takýchto nohaviciach sadnúť, nebodaj ešte aj preložiť nohu cez nohu… a vyzerať doslova ako panák Michelin.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.