Blíži sa tvoj termín svadby? Vyťaž z neho maximum!

V prvom rade treba povedať, že tento článok a rady v ňom toho s morálnymi zásadami nemajú veľa spoločného. Ale to nám nebráni v tom, že si ich nemôžeme prezradiť… ktovie, možno ich raz v budúcnosti skúsime implementovať aj do praxe.

1. Chceš si kúpiť auto, no rodičia odmietli dodať pomocný sponzoring? Povedz im, že si chceš namiesto auta kúpiť motorku, pretože stojí menej. Po tejto informácii určite zalovia vo vlastných vreckách o čosi ochotnejšie.

2. Doktor ťa síce vypísal na krátku PN-ku, ale ty by si uvítal, keby sa toto voľno dalo ešte o čosi predĺžiť? Povedz mu, že pracuješ v potravinárskom sektore. Nepochybne si pospomína na všetko, čo v ten deň zjedol, predstaví si, že namiesto rajčiny do seba napratal guču lačných baktérií, a následne ťa nechá doma ešte o čosi dlhšie.

3. Chceš dať deckám lekciu, čo sa bezpečnosti na internete týka, no zároveň nechceš, aby sa skutočne dostali do problémov? Prostredníctvom falošného profilu sa ich pokús nalákať, aby ti dali peniaze. Ak to vyjde, deti sa poučia a rodina v podstate nebude o nič chudobnejšia.

4. Nazval ťa práve niekto tučným? Povedz, že si ešte len v polovici svojej cesty a doposiaľ si schudol tridsať kíl. Nielenže bude dotyčná osoba vyzerať ako idiot, ešte si aj vypočuješ zopár príjemných komplimentov od ostatných. A feši si nabudúce dvakrát rozmyslí, či niekomu vynadá do veľrýb alebo si hlúpe poznámky radšej nechá pre seba.

zdroj: pexels.com

5. Hľadáš si kamarátov? Vytvor na zoznamke falošný profil osoby opačného pohlavia a dohodni si rande s viacerými ľuďmi na tom istom mieste. Všetci si budú myslieť, že ich práve neexistujúci profil odkopol a určite uvítajú rameno, na ktorom si poplakať.

6. Nastupuješ do novej práce? Nech už je realita akákoľvek, vždy povedz, že všetky tvoje babky a dedkovia sú nažive. Nikdy nevieš, kedy budeš potrebovať „voľno na pohreb“.

7. Požiadal ťa o pomoc s počítačom niekto, kto nemá ani páru, ako táto magická bedňa funguje? Nech robíš, čo robíš, vždy najprv zrýchli kurzor. Okamžite si to všimnú, budú si myslieť, že si im dvomi klikmi zrýchlil všetko, čo sa zrýchliť dá a na ďalších pár dekád budeš v ich očiach IT guru.

8. Blíži sa termín svadby? Pokús sa nájsť čo najviac adries milionárov vo svojom okolí a pošli im pozvánky. Pravdepodobne majú asistenta, ktorý ich s podobnou banalitou nebude otravovať. A tak len preventívne zo slušnosti pošle svadobný dar, aj keď absolútne netuší, kto vlastne si.

9. Potrebuješ na pol dňa zabaviť decká? Schovaj v byte 4 čokolády a povedz, že si ich schoval 5.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.