Téma, ktorá zaručene pobaví každého. To, že sú chlapi kreatívne stvorenia, všetky vieme. Keď sa snažia zbaliť ženu, vedia skutočne perliť. Pýtala som sa vás na Instagrame, aké najlepšie hlášky použili, keď sa vás snažili osloviť. Z niektorých sme v redakcií šli do kolien. Toto je výber 15 tých najhumornejších. 

1. ,,Máš pekného koňa… Ale ty si tiež celkom pekná.“

2. ,,Pri pohľade do tvojich očí som si nemohol nevšimnúť, že budeš moja budúca priateľka.“…ako vážne, mohol toto?

3. Nepoznáme nič horšie ako toto: ,,Mám frajerku, ale s tebou sa cítim lepšie.“

4. Toto patrí k tým nechutnejším: ,,Si ako bazén. Keď ťa vidím, mám chuť ťa napustiť.“ 

5. ,,Mám BMW, nechceš sa zviezť?“ Alebo mi raz jeden povedal: ,,Ja s tebou nechcem mať sex, poďme na byt, zahráme si tam karty alebo človeče.“

6. Bol veľmi nežný, správal sa ako úplný džentlmen, povedal, že krásne voniam a pristane mi to. Keď som si myslela, že by to mohlo byť fajn, tak zahlásil: ,,Čo takto trojka? Ty, tvoja kamoška, ja a tu na parkovisku.“ Podotýkam, že sme sa poznali ledva 10 minút.

7. ,,Chcel by som, aby si bola moje masielko a ja tvoj chlebík.“

8. ,,Ja som maliar, maľujem. Nie na telo, ale obrazy. Aj keď… Pri tebe by som spravil výnimku.“

9. ,,Máš frajera? Nie? Tak už máš?“

10. Romantická prechádzka po parku a on hovorí: ,,Pozri na tie hviezdy.“ Čakala som niečo romantické a on pokračoval: ,,To je ale v p*** čo?“

11. ,,Mám jednu otázočku. Keby si máš vybrať medzi novým domom a priateľom na celý život, čo si vyberieš?“ Odpísala som, že dom a veľké párty v ňom.

12. ,,Ja som si to už predstavoval, ako máme dcéru a syna a vonku padá sneh, všetci sme v obývačke pod dekami a detičkám hovoríme, ako sme sa spoznali..“ Tak som mu napísala, že sme sa ešte nespoznali. A asi ani nespoznáme.

13. ,,Máš peknú sukničku. Zaujíma ma, čo je pod ňou.“

14. ,,Ak je tvoja pravá noha Vianoce a ľavá noha Nový rok, rád by som ťa navštívil medzi sviatkami.“

15. ,,Dáme pusku? Alebo sa ešte hanbíme?“

Nuž, muži majú nevyčerpateľnú studnicu nápadov, ktorými sa pokúšajú ohúriť. Len či to vždy aj vyjde podľa ich predstáv, to je druhá vec. 

Komentáre