1. Cítiš, že ho môžeš pobozkať a spať s ním. Povedať mu, že ho miluješ ale len preto, že by sa tieto veci mali robiť, nie preto, že ho naozaj miluješ.
 2. Keď ho pobozkáš, necítiš žiadne iskry. A nikdy nepokračujete do niečoho viac. Niekedy sa teda skôr cítiš ako jeho priateľka, nie frajerka.
 3. Vážne si premýšľala nad rozchodom – ale potom by si sa cítila ako hlúpa, pretože je pekný a prakticky vzato, neurobil nič, čo by naznačovalo rozchod. Tak si zvážila, že je to skvelý chlap a nechala to tak.
 4. Necítiš sa príjemne, ak ti niekto povie, že sa mu páčiš alebo robí pre teba pekné veci, pretože ty máš pocit, akoby si svojho priateľa podvádzala.
  zdroj: unsplash.com
 5. Keď nie ste spolu, moc si nepíšete a nekomunikujete spolu. Nemáte si čo povedať a nemáte veľa vecí spoločných.
 6. Nepodporuje ťa v tvojich snoch. Tak rada by si vyskúšala zoskok z lietadla alebo jazdu na horskej dráhe. No on je proti. Dokonca máš niekedy pocit, že ťa od toho odhovára.
 7. Zabúda na dôležité dátumy. Máš meniny, narodeniny alebo máte výročie a on zabudol? Pozor na to, partnerovi, ktorému na tebe aspoň trošku záleží by sa to nemalo stávať.
 8. V skutočnosti si viac oddýchneš keď si bez neho, ako s ním.
 9. Naozaj nemáte veľa spoločných činností. Pôjdeš s ním na pretekársku dráhu alebo on s tebou do fitka, ale jeden z vás bude vždy nešťastný.
 10. Nikdy sa nesmeješ jeho vtipom, ktoré povie. Niekedy im ani nerozumieš. Máte úplne odlišný humor.
 11. Nepociťuješ voči nemu empatiu. Keď je šťastný, nestaneš sa hneď šťastná aj ty. A keď ho vidíš smutného, teba to až tak nezoberie.
 12. Myšlienka na to, že by si sa za neho mala vydať, ťa vystraší. Teraz si „celkom“ šťastná, ale navždy spolu znie ako niečo, čo si s týmto človekom nikdy nechcela.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.