Je to ten pravý, vieš to. Cítiš to.

Je to úplne jednoduché. Pamätáš si, aká si bola predtým, kým si ho ešte nepoznala. Vieš. Zmenila si sa. Zmenili sa i veci v tvojom živote.

Nebudeš mať problém povedať o svojich starostiach či vnútorných bojoch

Náš večný problém. Ak sa máme rozprávať o svojich pocitoch, minulosti či starostiach, cítime sa trápne a vlastne sa o tom ani nechceme rozprávať. Ak však príde do tvojho života osoba, o ktorej budeš vedieť, že je to ten „pravý“, ver, že nebudeš mať problém rozprávať sa o hocičom z tvojho života. Hovorí sa tomu dôvera a porozumenie.

Predstavíš ho svojim priateľom a rodine

Chceš, aby aj tvoji najdrahší ľudia poznali človeka, vďaka ktorému si opäť šťastná. Zoznámenie s priateľmi je veľmi dôležité. Ak príde ten správny čas, vtedy pochopíš, že tvoji priatelia a rodina ho už musia spoznať. Nehanbi sa, neboj sa, je skvelý!

zdroj: Photo by Candice Picard on Unsplash.com

Nebudeš uvažovať, kedy mu budeš písať a volať

Keď sme ešte boli mladšie a mali svoj prvý vzťah, mali sme presne vypočítané, kedy mu odpíšeme, kedy mu zavoláme a pýtali sme sa kamarátok, či už nie sme moc otravné a či ho zbytočne nevyrušujeme. Avšak, ak už budeš s tou správnou osobou, ver, že nebudeš uvažovať, kedy je tá vhodná chvíľa, či všetko v smske je správne napísané a či mu môžeš zavolať aj o 3 ráno. Jednoducho budeš vedieť, čo je správne a čo nie.

Budeš milovať konverzácie, ktoré sú o ničom a pritom sú skvelé

Pamätáš si, keď ste si písali vo svojich konverzáciách priam slohové práce? Alebo sa neustále rozprávali o dôležitých, podstatných a inteligentných témach? Ak príde ten správny čas, tak s tvojou milovanou osobou nebudeš mať problém rozprávať sa o hocičom a nebude ti vadiť, ak ti namiesto dobrého rána s miliónmi srdiečok, zaželá príjemný deň s videom o mačkách, kde tie potvory sú naozaj vtipné.

Nebudeš sa pýtať každého, čo si myslí o Vašom vzťahu

Alebo jednoducho nebudeš riešiť to, kto si čo myslí o vašom vzťahu. Dôležitý je tvoj názor a názor jeho, takisto sa nemusíš neustále pýtať svojej najlepšej kamarátky, či nemáte niečo zmeniť či zlepšiť. Budeš sa riadiť vlastnými názormi, postojmi a intuíciou. Pretože tá je najsprávnejšia a najdôležitejšia.

zdroj: Photo by S A R A H ✗ S H A R P on Unsplash.com

Budete si robiť srandu jeden z druhého, no nebudete urazení

Veľmi dôležité je vo vzťahu spoločný humor. Ak ťa tvoj muž vie príjemne „zotrieť“ jeho ironickými poznámkami a ty ho zároveň ironicky odbiť, váš vzťah je naozaj kvalitný, vtipný a nemáte problém neustále vtipkovať i pred vašimi priateľmi či rodinou. Taktiež s humorom budete mať podobný vkus na vtipné videá, ktoré si budete spoločne púšťať v ťažkých chvíľach.

Nebudeš so kontrolovať každé slovo, ktoré povieš

Pamätáš si, ako si vždy premýšľala, o čom sa asi budete rozprávať, čo môžeš a čo nemôžeš povedať a kedy je vhodné smiať sa? Pri tejto osobe sa ti to nestane. Hovorí sa tomu spontánnosť. Tvoje slová a reči budú priame, úprimné a budeš to ty. Bez neustálych výčitiek samej seba, čo si to zas povedala alebo že si sa príliš nahlas zasmiala.

Nebude ti vadiť, ak deň nevyužijete naplno

Zo začiatku si myslíš, že dokonalý vzťah je len o tom, ako páry neustále chodia spolu na rôzne výlety, s priateľmi či dovolenky. Neskôr pochopíš, že najlepšie dni sú tie, kedy môžete spoločne stráviť deň v posteli, užívať si jeden druhého, pozrieť rôzne videá, filmy či navariť si dobrú večeru. Nemáš problém zahrať si s ním i hry, piť kolu alebo objednať si pizzu.

zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

Tvoj priateľ bude tvoj najlepší kamarát

Existuje vzťah, kde by sa dvaja ľudia nesprávali aj ako najlepší kamaráti? Je skvelé, ak je tvoj priateľ zároveň i tvojim najlepším kamarátom, ktorému sa môžeš zveriť o svojich trápeniach. Je skvelé, ak ti tvoj muž poradí, pomôže a pochopí ťa. Tak by to malo byť v každom vzťahu.

Jeho kamarátov budeš brať ako svojich a budeš ich mať rada

Tak, ako aj ty predstavíš svojich priateľov, takisto aj on ti predstaví svojich drahých kamošov, ktorí budú určite šibnutí, ironickí, s veľmi dobrým vkusom na alkohol a hry na počítači. Najskôr budeš tichá a skromná, no neskôr ti nebude problém niečo dobré im priniesť či navariť a dokonca i sama niekedy odoláš tomu dobrému vkusu na alkohol =).

Tvoje a jeho divné zvyky už nebudú divné

Ty nemáš problém vybehnúť do obchodu i v pyžame. On zas nemá problém s inými vecami. Inokedy by si povedala, že je to divné a bola pred ním vždy dokonale upravenou a oblečenou. Zvyky sa menia. Už nie je problém, ak sa pri ňom zobudíš „nedokonalá“ a ak je on občas neprispôsobivý a nie je zrovna poriadkumilovný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.