instagram.com/JustinTimberlake & instagram.com/cityofblunt

Ak máš pocit, že rande naslepo nie je pre teba, tieto hviezdne páry ťa presvedčia o opaku. 

Nasledujúce celebritné páry, ktorým ich epickú lásku môže závidieť nejedna z nás, to tiež pri hľadaní spriaznenej duše nemali jednoduché.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Títo holúbkovia sa stretli dokonca na dvojitom rande. S inými ľuďmi! Ak tento známy pár poznáš, tak ti je jasné, že sú spolu šťastní a veľmi sa milujú. „Bolo to asi najzvláštnejšie rande v mojom živote, pretože som mal pocit, akoby nám v strede stola vybuchoval ohňostroj.

Justin Timberlake a Jessica Biel

Sú živým príkladom toho, že pokiaľ lásku nehľadáš, ona si ťa nájde sama. Stretli sa v roku 2007, vďaka ich spoločnému priateľovi, pričom si každý ešte zbieral úlomky zlomeného srdca po ťaživom rozchode. Nemali v pláne spolu začať randiť, no ako už býva zvykom – pustili sa do reči a sadli si. Timberlake po svojom kamarátovi pozval Jessicu na rande, pretože ho nesmierne zaujala. Ona súhlasila a odvtedy tvoria veľmi šťastný pár.

Tom Brady a Gisele Bündchen

Tom Brady by nikdy nepovedal, že jedného dňa bude mať svadbu so svojou terajšou ženou. Po rozchode s herečkou Bridget Moynahan ho v roku 2006 jeho priateľ požiadal, aby išiel na rande s Gisele. Ten nemal ani páru, ako vôbec táto žena vyzerá, no jeho kamarát ho ubezpečil, že Gisele je celý Tom v ženskom tele. A takto vznikol príbeh ich lásky.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Adam Shulman a Anne Hathaway

Anne Hathaway tiež našla svojho vysnívaného princa vďaka svojim priateľom. Tí totiž narafičili ich stretnutie a aj napriek tomu, že obaja boli voči rande celkom skeptickí, išli do toho. A vďaka bohu za takých priateľov, pretože títo dvaja mali po troch rokoch od ich prvého stretnutia svadbu.

Emily Blunt a John Krasinksi

Manžel herečky Emily Blunt z nej bol najskôr šokovaný, pretože nebol na ich stretnutie vôbec pripravený. „Stretol som ju, no bol som nesmierne nervózny. Mal som tušenie, že sa do nej zamilujem,“ opisuje svoje pocity z ich prvého stretnutia. Nepoznali sa, no vďaka herečke Anne Hathaway, ktorá ich zoznámila, sú teraz spolu a sú šťastní.

Benji Madden a Cameron Diaz

Títo dvaja sa vzali v roku 2015 a zdá sa, akoby stále žili v období najväčšej lásky. Ich stretnutie ale až také magické nebolo. Nicole Richie ich „náhodne“ zoznámila, no oni dvaja vedeli, že táto ich priateľka na nich niečo chystá. Diaz a Richie boli spolu na večierku a pozvali Benjiho, aby sa „náhodne“ stretli. O pár rokov sa vzali.

Chris Hemsworth a Elsa Pataky

Predstav si, že ideš na rande naslepo a chalan, s ktorým sa máš stretnúť je… Thor. Pre Elsu Pataky toto nebol len sen, jej sa to skutočne udialo. Obaja sú nesmierne vďační za to, že prijali ponuku na rande, pretože si teraz dokonale spolu rozumejú. Chris sa netají tým, že sa do Elsy zaľúbil okamžite na prvý pohľad. „Milujem je postoj k životu, je zábavná, vášnivá a má úžasný zmysel pre humor,“ prezradil o svojej manželke.

Khloé Kardashian a Tristan Thompson

Je možné, aby Kardashianky pred médiami niečo utajili? Toto sa potvrdilo už niekoľkokrát. Khloé totiž stretla svoju lásku v tajnosti na rande naslepo. Svoju terajšiu lásku, basketbalistu Tristana Thompsona spoznala presne takýmto spôsobom. Zoznámil ich jej kamarát, basketbalista Brandon Jennings a aj napriek tomu, že Khloé trošku váhala, na večeru s Tristanom nakoniec išla.

View this post on Instagram

🕊Soulmate 🕊

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Hilarie Burton a Jeffrey Dean Morgan

Ako spieva Riri, títo dvaja našli lásku na beznádejnom mieste. Herečka Hilarie Burton po nešťastnom manželstve súhlasila so stretnutím s Jeffreym. Zoznámil ich Jensen Ackles, ktorý po pár pohárikoch presvedčil Jeffreyho, aby išiel na rande s Hilarie.

Meghan Trainor a Daryl Sabara

Títo dvaja doteraz hovoria, že najlepší spôsob získať lásku svojho života, je hľadať ju prostredníctvom vašich priateľov. Meghan povedala takmer každému, koho stretla, aby jej našli priateľa. A tak sa aj stalo. Minulý december hviezda z filmu Spy kids Daryl Sabara ju dokonca požiadal o ruku.

View this post on Instagram

My forever 💖

A post shared by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Will Smith a Jada Pinket Smith

Títo dvaja sa spoznali v 90. rokoch. Will bol ešte stále so svojou ex, ale čoskoro sa blížili k rozvodu. Preto sa rozhodol ísť na rande naslepo so svojou terajšou ženou. Iskra lásky bola viac než jasná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating