Sexuálny život je dôležitou súčasťou každého vzťahu. Aj keď nemôžeš súdiť knihu podľa obalu, existujú veci, ktoré ti ešte pred tým prvým napovedia, že v posteli až tak dobrý nebude.

Nezáleží na tom, či máš záujem o jednu noc alebo dlhodobý vzťah. Samozrejme, nemusí byť úplne ľavý, možno len nemá dostatok skúseností. Ale ak zvažuješ sex s niekým novým a nechceš byť nemilo prekvapená, všímaj si nasledujúce znaky.

zdroj: pexels.com

10. Zle sa bozkáva

Spôsob, akým sa bozkáva, vie toho o ňom veľa povedať. Je to vlastne predohra, takže ak sa bozkáva rýchlo a nemotorne, zrejme sa v posteli na nežného milenca nezmení. Ak ani bozkávaniu pred sexom nevenuje čas, v akcii bude myslieť tiež len na svoje vyvrcholenie.

9. Je sebecký

Ak sa stará o len seba, potom to tak bude vyzerať aj v posteli. No pri tom ste predsa dvaja. Viac sa bude starať o svoje potešenie ako o tvoje. Takže ak skončí on, ty sa už nemusíš na nič tešiť. Upozorniť ťa na to môže už len fakt, že trávi hodiny rozprávaním o sebe, ale o teba sa veľmi nezaujíma. Ak nevenuje pozornosť tvojim slovám, nebude ani telu.

8. Je stále v zhone

Jediný druh sexu, pri ktorom by ste sa mali ponáhľať, je príležitostná rýchlovka. Intímny styk je intenzívnejší (a pre ženy lepší), keď sa veci pohybujú pomaly. Ak sa vždy ponáhľa z bodu A do bodu B bez toho, aby si užíval prítomnú chvíľu a zaujíma ho skôr cieľ, ako cesta, sex s ním bude rovnaký.

7. Nemá aktívny život

Takzvaný gaučový typ. Rád leňoší a aktivita v jeho živote nehrá rolu. Sex je predsa o pohybe a v posteli od neho nemôžeš čakať nič iné. Okrem toho, pri takej kondícii nemôže mať ani výdrž.

6. Nemá dobrú hygienu

Pri takomto type nechceš byť ani fyzicky, ani emocionálne. Ak mu smrdí z úst, nebudeš ho chcieť pobozkať. Ak má mastné vlasy, nebudeš sa mu v nich chcieť prehrabnúť rukami. A keď už oblečený vyzerá, že sa o seba príliš nestará, pod šatami to nebude o nič lepšie.

zdroj: pexels.com

5. Nechce skúšať nič nové

Mala by si sa vyhnúť chlapovi, ktorý nechce ani len skúsiť nové jedlo či navštíviť iné miesto ako zvyčajne. S ním môžeš na spontánny a dobrodružný sex zabudnúť. Po prvýkrát je to vždy vzrušujúce, ale po mesiacoch či rokoch sa už s takýmto typom budeš nudiť.

4. Chváli sa svojimi úlovkami

Človek, ktorý je v posteli skutočne dobrý sa chváliť jednoducho nepotrebuje. Jeho „úžasné“ pohyby budú vravieť za neho. Každý, ktorý sa takto vychvaľuje si zrejme niečo kompenzuje, aby sa cítil lepšie. Aj keby tak dobrý bol, určite nechceš spať s niekým, kto svoje posteľové dobrodružstvá vytrubuje do sveta. Mohlo by to raz poškodiť povesť i tebe.

3. Má stuhnutú chôdzu

Venuj pozornosť aj tomu, ako kráča. Chôdza totiž hovorí veľa nielen o fyzičke, ale aj o jeho osobnosti. Stuhnutá chôdza pripomínajúca posúvajúce sa pravítko sa v posteli nezmení na sebavedomého a ohybného milenca. Rytmická chôdza naznačuje, že v posteli môže byť vynikajúci. Ak si je istý svojím telom, dáva to najavo nielen v posteli, ale i pri kráčaní.

2. Vyhýba sa očnému kontaktu

Sex nie je len o pohybe tela, ale i o emocionálnom spojení. Hovorí sa, že ide o súzvuk duší a oči sú bránou k nemu. Ak sa ti nedokáže pozerať do očí už pri večeri, akoby sa mohol v intímnej chvíli? Možno sa to nezdá byť veľkým problémom, ale vieš si predstaviť, že by sa ti v takej chvíli do nich nepozeral? Puto medzi vami by stratilo svoje čaro.

1. Dlho mu trvá spraviť prvý krok

Možno ste už boli spolu viackrát vonku, ale ešte stále sa neodhodlal pobozkať ťa? Ak nemá odvahu ani na to, v posteli to bude o to ťažšie. Najprv by si asi musela dlho čakať, a až by došlo na vec, bude veľmi nesmelý. Takže ho budeš musieť zásobiť svojimi skúsenosťami ty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.