Patríš aj ty k tým ženám, ktoré sú noc čo noc v siedmom nebi? Alebo patríš k tým, ktoré sa na nebo len pozerajú? Ak si na tom teda rovnako a v sexe ti chýbajú tie správne iskry, tak sa skús najbližšie vyvarovať týmto veciam. Sama uvidíš, že odteraz si budeš sex už len užívať. A to, dokonca, nie len ty!

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou
  1. Neustále rozprávanie a hlúpe otázky. Tie dokážu znepríjemniť akúkoľvek situáciu, nie len tú posteľovú. Preto sa nemôžeš čudovať, že sú z nich vykoľajení i tí skúsení „jazdci“. Samozrejme, povedz si čo a ako sa ti páči, ale určite sa nesprávaj ako navigácia.
  2. Úplne ticho. Na druhej strane, nie je veľmi vzrušujúce, keď z teba nevyjde ani hlások. Môže to pôsobiť, že ťa to, čo sa práve deje, vôbec nezaujíma, a preto si mysľou niekde úplne inde. Takže vôbec nie je na škodu, keď sem-tam niečo zakričíš. Alebo nechaj za seba hovoriť svoje telo. Len či ho chceš počuť?!
  3. Sledovanie filmu počas toho najlepšieho. Nech hodí kameňom tá, ktorá to už aspoň raz neurobila. Ale to vôbec nie je dobré. Veď to je tá posledná vec, ktorá dostane muža do toho správneho varu. A keď ten film už musíš naozaj vidieť, tak počkaj na reklamu. Aj keď… Kto dá prednosť filmu pred sexom?!
  4. Neustále kontrolovanie svojho tela. Či sú prsia postačujúco veľké a pevné, zadok dostatočne malý a faldíky na bruchu neviditeľné. Moja drahá. Mužom je to ale v tej situácii totálne jedno a absolútne ich nezaujíma, ako v tej chvíli vyzeráš. Tak sa prestaň obzerať a uvoľni sa. Určite to bude mať pozitívnu odozvu.
  5. Poznámky typu: „Prosím ťa, neznič mi účes., Pre toto si ma zobudil?, Neviem, či som ráno zobrala antikoncepciu.“ Týmto sa určite vyvaruj.
  6. Predstieranie. Toľkokrát omieľané a aj tak to mnohé z nás ešte robia. A nemusí ísť len o samotný orgazmus. Počas celého sexu niečo predstierame. Je však normálne, že nie všetko sa nám musí páčiť a vzrušovať nás tak, ako nášho partnera. Treba mu to ale len jednoducho povedať. Určite nám rád vyjde v ústrety.
  7. Strach z nových vecí. Iba samá klasika. V tej istej posteli, v tom istom pyžame a v tej istej polohe. Však to sa musí zunovať aj škrečkovi. Neboj sa skúšať. Veď život je tak krásne rozmanitý a sex rovnako. Prináša možnosti pre náročných, ale aj pre tých viac opatrných. Tak daj tomu šancu a oživ svoj sexuálny život. Sama si neskôr poďakuješ.
  8. Príliš vysoké sebavedomie. Muži majú radi sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. A ktoré sa nepýtajú, no berú si to, po čom v tej chvíli túžia. No nie vždy je dominantná žena to, na čo má práve chlap chuť. Tak mu daj niekedy šancu sa tiež predviesť. Nech ťa poriadne chytí, hodí do postele a ukáže, kto je pánom domu.
  9. Vynechaná predohra. Mnohé z nás jej neprikladajú takú dôležitosť, akú by si zaslúžila. A popritom dokáže v toľkom pomôcť… A hlavne oboch poriadne naštartovať. Veď je to „hra“ a hry bývajú predsa veľmi príjemné.
  10. Pomýlené meno. Aj to sa stáva. No s tým ti, bohužiaľ, neporadím. Predstavovať si pri tom môžeš hocikoho. No meno krič iba vtedy, keď si si naozaj istá. A keď si úplne istá nie si, tak skús to Božie. To býva najefektívnejšie.