Čo ženy nenávidia
Unsplash/Shot by Cerqueira

Každý deň musíme pretrpieť niečo, čo všetky ženy nenávidia. Náš svet je často komplikovanejší, než mužský, preto sa častejšie stretávame s vecami, ktoré nás hnevajú. Ideš po ulici, fúka vietor a tebe sa nadvihne sukňa. Je ti to známe? Potom sa určite nájdeš aj v týchto veciach, ktoré sa stávajú každej žene na svete.

Čo ženy nenávidia?

1. Keď fúka vietor a vlasy sa ti zapletú do úst, máš ich všade a nejdú vybrať, vtedy by si sa najradšej prekliala za to, že ich máš dlhé, inak ich máš celkom rada.

2. Keď si oholíš nohy, zdá sa, že je všetko v poriadku a potom na svetle zbadáš pár vynechaných miest, no už sa s tým nedá nič robiť, pretože si na ulici.

3. Keď si vyžehlíš vlasy, si s nimi spokojná, no len čo ideš von, skučeravia sa ti a vôbec nedržia svoj tvar.

4. Keď si urobíš pekné fotky, chceš nejakú pridať a nevieš sa rozhodnúť, ktorú zvolíš, pretože si si ich urobila vyše 100.

5. Keď sa ti v lete zamotajú vlasy do slnečných okuliarov, nejdú vybrať a bolí to.

6. Keď má o teba záujem muž, o ktorého nemáš záujem ty, no on to nechápe a je dotieravý, nechce zmiznúť a tebe to prekáža viac a viac.

7. Keď ideš na akciu alebo oslavu, máš novú manikúru a zlomí sa ti necht, vtedy preklínaš ten známy zákon schválnosti.

8. Keď niečo hľadáš v kabelke, súrne to potrebuješ a akurát vtedy to nevieš nájsť, vyberieš celú kabelku a nakoniec zistíš, že to tam vôbec nebolo.

9. Keď máš svoje dni, kýchneš si a cítiš, akoby sa všetko dostalo von, si citlivá a nevieš, prečo sa rozplačeš vždy, keď vidíš zlaté zvieratko (vieš, že počas svojich dní si náladová – vtedy pomôže len čokoláda).

10. Keď sa ti na tvojej obľúbenej spodnej bielizni urobí dierka alebo škvrna, v takom prípade nevieš, či sa ti to oplatí zachraňovať alebo kúpiť nové.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife