Tak ako je sexi, keď chlap pomaly kráča s holým zadkom do sprchy je sexi aj to, keď sa ti úprimne a priamo pozerá do očí. Len tak, bez dotykov. Takže áno. Existujú veci, ktoré dokážu ženskú rozvášniť ešte viac, ako sex samotný.

1. Keď sa pozerá, ako si češeš vlasy. 

Každé ráno, keď sa ponáhľam do roboty a chaoticky sa snažím zapliesť si vlasy do niečoho, čo nepripomína roztrapatený výbuch. Proste, nech to má dáky tvar. A ty sa popritom na mňa zaľúbene pozeráš a keď si konečne dám vlasy do copíka, tak prídeš a pobozkáš ma na krk.

2. Keď si ťa pritúli v jeho úkryte. 

Poznáš to miesto. Miesto, priamo pod jeho pažou, kde si môžeš svoje vlasy položiť na jeho hruď. Pre mňa je túlenie tou najlepšou vecou na svete. Nič nie je lepšie, ako byť ovinutá jeho silnými pažami.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

3. Keď potrebuješ dostať niečo z horného šuflíka.

Nie som ten typ ženskej, ktorá pri každej maličkosti potrebuje chlapskú pomoc. Ale priznajme si, lepšie ako vyskakovať na kuchynskú linku je, keď svojho drahého požiadaš o pomoc. A potom ako sa jeho telo celé napne, keď sa natiahne po nejakú vec z hornej poličky…

zdroj: unsplash.com

4. Keď by si do neho ráno po prebudení zahryzla.

Rozospatý chlap, s rozstrapatenými vlasmi, s privretými očami, roztomilým ospalým úsmevom, to je tá najchutnejšia vec, čo uvidíš hneď, keď ráno vstaneš.

5. Keď je pekelne inteligentný.

Chlapský mozog je viac sexi, než čokoľvek iné. Keď chlap dokáže komunikovať, je prirodzene vtipný a dokonca vie povedať solídny protiargument, tak ma dostáva do úzkych. Inteligentný chlap je atraktívny chlap.

6. Keď je strašne vtipný. 

Lepšie ako to, že ma chce chlap pomilovať je, že ma dokáže rozosmiať.

zdroj: unsplash.com

7. Keď drží dieťatko.

Je strašne roztomilé, keď chlap drží v náručí bábätko. Ten nevinný úsmev, ktorý opätuje späť je nádherný. To isté platí aj pre šteniatka.

8. Keď nosí tielko. 

Nemám rada chlapov, ktorí si do posilňovne oblečú tielko v štýle handry na dlážku. Všade je deravé, veď aby som náhodou neprehliadla žiadny sval na jeho tele. Ale keď po byte chodí iba v ľahkom tielku a sem-tam sa mu niečo prirodzene napne, to je pohľad na nezaplatenie.

9. Keď sa mu viacej páčiš bez make-upu. 

Zbožňujem chalana, ktorému sa páčim aj bez make-upu. Znamená to, že ma má rád takú, aká som. Vo svete, po ktorom chodím s maskarou na očiach je úžasné vedieť, že môžem byť prirodzená pri osobe, na ktorej mi jedine záleží.

10. Keď fakticky vie, čo slovo „vášeň“ znamená.

Keď chlap nie len vie po čom túžim, ale v skutočnosti moje túžby napĺňa, vtedy sa ma nemusí ani dotýkať a aj tak dokážem byť celá vzrušená.

Komentáre