Krása ja veľmi subjektívna vec. Verím tomu, že každá žena si na mužovi všíma niečo iné, no aj tak existujú niektoré záchytné body, ktoré upútajú našu pozornosť ako prvé. Ženské štúdie pod názvom „debata s kamarátkami“ dokázali, že našu pozornosť najviac zaujme týchto pár vecí. Súhlasíš ? 

1. Postava – väčšinou nám  padne do oka výška a celkovo telesná stavba tela. Takmer každá z náš má rada, ak je muž od nej o čosi väčší, pretože sa potom pri ňom cíti viac v bezpečí. A výhoda toho, že nájdeš vyššieho chlapca je aj tá, že sa pri bozkávaní môžeš stavať na špičky.

2. Štýl obliekania – toto je naozaj veľmi rozmanitý bod. Niektoré majú radšej ležérne oblečenie, iné športové, či elegantné. Nepochybne si však to, čo má muž na sebe všimneme. Medzi dôležité detaily podľa mojich kamarátok sú aj topánky. Nevšimneš si značku alebo či sú to tenisky alebo mokasíny ale skôr to, či sú čisté.

zdroj: pexels.com

3. Zadok – myslím, že v tomto sme si s mužmi podobný, pretože aj ženy majú slabosť na mužské zadky.

4. Úsmev – a k nemu patria aj zuby. Na úsmeve sa nedá nič pokaziť, pretože prostredníctvom neho ukazuje chlap svoje sympatie voči tebe. Ak sa pri rozhovore s tebou často usmieva, máš vyhraté. A nie len sympatie sa dajú hľadať pod úsmevom. Úsmev patrí k dôležitým atribútom toho, čo ťa na opačnom pohlaví zaručene zaujme.

5. Vlasy – ďalšia z vecí, ktorú si na mužoch všimneme. My ženy venujeme dosť pozornosti naším účesom a tak nám neunikne ani to, čo nosí na hlave muž, ktorý nás zaujme.

6. Ruky – vedia byť svojím veľmi príťažlivé, vyvolávajú dojem mužnosti. AK má muž upravené nechty na rukách, nemá ich suché a vidieť určite mu to pridá nejaké tie plusové body. Je vidieť, že muž sa o seba stará.

7. Oči – celkovo pohľad, akým sa na nás díva. Hlboké a prenikavé, vraví sa, že sú zrkadlom do duše. Niečo na tom predsa len bude.

8. Spôsob akým komunikuje – pri tomto bode si väčšina z nás všíma hlavne mimiku, ktorú používa. Jednotlivé výrazy tváre,  uhýbanie pohľadom, keď ti niečo rozpráva, to všetko a omnoho viac vypovedá o tom, aký človek je a čo si myslí, keď ti niečo rozpráva. Ku komunikácií by som priradila aj slovník a to, aké slová používa. Ako sa hovorí, môže byť aj zo zlata ale pokiaľ sa nevie slušne vyjadrovať, tak jednoznačne skončí z kola von.

9. Hlas – čo k tomu dodať. Hlas dokáže pridať na atraktivite, ale zároveň z nej aj ubrať. Myslím, že určite ťa neohúri piskľavý hlas, ktorý ti pripomína skôr dieťa ako chlapa (áno viem, nemôže za to).

10. Ramená – hmm, ramená. Chlap nemusí cvičiť, môže byť úplne obyčajný chlap ale keď má dobre stavané ramená rozhodne zaujme. Veď predsa niet na ten pocit, keď ťa chlapec objíme a ty mu zapadneš do náručia ako hodinky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.