1.Neexistuje žiadny príjemnejší pocit, ako tiché a stabilné objatie od vášho blízkeho. Či už sleduješ film, alebo idete na rodinnú oslavu a ste nervózni obidvaja … alebo ste na nákupe. Dotyk vždy potvrdzuje lásku a šťastie vo vzťahu.

2.Nie je to len o sexe. Nikdy to nebude s takým človekom o sexe. Ak chceš, aby sa tvoj partner cítil príjemne a milovane, je dobré, ak ho chytíš za ruku aj v takejto intímnej chvíli.

3.Potreby partnera sú jednoduché. Zo všetkých jazykov lásky je dotyk ten najprvejší. Nahrádza slovné aj symbolické gestá.

4.Najlepší spôsob ako ukončiť argument pri hádke je nečakané objatie.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
zdroj: unsplash.com

5.Niekoľko vecí, ktoré by si mala robiť pre svojho partnera každý deň: objať ho, pohladiť ho, pobozkať ho a držať ho za ruku.

6.Najlepší spôsob ukončenia hektického pracovného dňa je objatie. Keď tvoj partner vstúpi do dverí, chvíľku ho objímaj a privítaj ho tak doma. Skús urobiť dôkladný prechod zo stresujúceho prostredia do milujúceho domu a ukáž mu aká si starostlivá a ako ti na ňom záleží.

7.Ak je tvoj partner podráždený, ponúkni mu dobrú kávu a to, že budeš pre neho bútľavou vŕbou. Vypočuj ho, podpor ho, skús ho pochopiť a nezabudni ho objať.

8.Musíš byť pobozkaná. Ako aj ty musíš bozkávať. Úprimne. S láskou. Často sa takáto banálna a pritom krásna vec vytráca zo vzťahu. Ráno nestíhane, cez deň sa nevidíme a večer sme unavení. No nezabudni nikdy na bozk. Či už pri rannom odchode do práce či školy alebo na dobrú noc.

zdroj: unsplash.com

9.Pre partnera, ktorý je citlivý a romantik, ktorý dotyky vníma príliš emočne, nikdy nie je “ len sex a stačí“. Je to čas, kedy existujete len vy dvaja a nikto viac. Kedy na ničom nezáleží a môžete si navzájom vychutnávať vašu prítomnosť.

10.Ak chceš byť najlepšia priateľka pre tvojho partnera, nauč sa dobre a kvalitne masírovať. Uvidíš, budeš prekvapená ako to na neho zapôsobí 🙂 

Komentáre