Nerada zovšeobecňujem, pretože si myslím, že každý jeden človek je jedinečný. Avšak na sociálnych sieťach sa nájde zopár „špecifických skupiniek“, do ktorých by mohlo zapadnúť viacero ľudí naraz. Tu je zoznam 10 typov chlapov, ktorých máš šancu zahliadnuť.

#1. Nekonečný lichotník –„Ahoj, chcel som ti len povedať, že máš tie najkrajšie oči, aké som kedy videl. To, že Slovenky sú najkrajšie ženy na svete dokazuješ každou časťou svojho tela. Tvoj úsmev dokáže rozžiariť aj ten najškaredší deň.“ A mohla by som pokojne pokračovať. Komplimenty máme radi všetci, no všetko s mierou!

#2. Ahojky, neruším? – po prípade :“odniekiaľ ťa poznám!“ . A iné snahy o nadviazanie kontaktu. Pričom si ho nikdy v živote nestretla, alebo si mu neodpísala na predchádzajúce správy a vlastne ani nikdy predtým, no jemu to vôbec nevadí, a tak sa ťa pokúša opakovane „nerušiť“ v priemere raz za mesiac.

#3. Bodybulider – dobré známa kategória. Na 99% fotiek, je bez trička, po prípade v prostredí fitness centra. Jediné o čom sa dokáže baviť je cvičenie a jedlo. Vlastne ho ani nič iné nezaujíma.

#4. Arogantný mačo – husté reči ho charakterizujú. No pokiaľ by malo dôjsť na lámanie chleba, ktovie či by si ho rozoznala v dave. Vyznačuje sa siláckymi rečami, ktorými len dokazuje potrebu neustáleho zvyšovania svojho ega.

#5. P.S. Chcem si len užiť – dokáže sa celkom snažiť. Na začiatku. No jeho neustále dvojzmyselné narážky odhalia cieľ, s ktorým na sociálnu sieť prišiel. Taktiež nebude šetriť komplimentmi na tvoj vzhľad.

Moments via @mood_passion ✔️ TAG YOUR LOVE ❤️

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

#6. Hľadač náhrady za svoju ex – Zistíš to veľmi jednoducho. Je jedno, čo budete spolu rozoberať, stále skĺzne do svojho bývalého vzťahu. Buď svoju ex neustále vychvaľuje, alebo ju naopak osočuje. Jedno je isté – nezabudol na ňu, a sem si prišiel nájsť nejakú náhradu.

#7. Zúfalec – Nikdy by som nepovedala ako dokážu byť niektorí ľudia neodbytní. Tento človek sa ti bude neustále pripomínať. Napíše ti pokojne aj 10 správ za sebou (bez tvojej odpovede), neustále ťa bude niekam volať, sám sa pozývať na miesta kde sa pohybuješ, likovať každú fotku, každý príspevok, komentovať všetko čo sa dá a odpovedať na každý jeden tvoj príbeh. Slovko „nie“ sa v jeho slovníku nenachádza.

#8. Bajkár Ezop – na začiatku ti príde úžasný. Jeho komunikačné schopnosti dokážu dostať nejednu ženu. Až kým si neuvedomíš, že väčšina jeho príbehov je „tak trošku“ prikrášlená a „tak trošku“ nereálna.

Dream Big @hextie MLK WEEKEND SALE💥 Shop:Hextie.com

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

#9. Chválenkár. – v podstate ti ani nemusí hovoriť, čo robil, kde bol a čo zažil. Takmer všetko má zavesené na sociálnej sieti, spolu s množstvom motivačných citátov. Ak sa s ním dáš do reči, zahrnie ťa zoznamom vecí, ktoré v živote dosiahol a k tomu pribalí poúčku o #neverbackdown.

#10 Taký ten normálny. Som presvedčená, že do tej kategórie patrí väčšina.Sú to úplne normálni muži, s ktorými si máš naozaj čo povedať, a ktorí ťa nemusia presviedčať o tom akí sú skvelí a prečo by si s nimi mala byť. Sú si vedomí svojho postavenia, primerane si veria a vedia, čo sa patrí. Sú vtipní, slušní a príjemní a aj vďaka nim nedáme dopustiť na opačné pohlavie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.