S ktorými si mala už tú česť?

Asi ani netreba hovoriť o tom, že sex v reálnom živote sa tomu v romantických filmoch či porne zväčša veľmi nepribližuje. Premilovaná celá noc a ladné pohyby sú len sladkou fantáziou, a my sme šťastní a ukojení aj po 20 minútach natriasania sa. No a okrem toho sa tu sem-tam pritrafí aj nejaký ten trápny moment, po ktorom sa ostanete už len zvädnuto pozerať okolo seba. V tom lepšom prípade príde smiech.

1. 10 sekúnd a hotovo

Tešíš sa na sex umierajúci na defibrilátor a po pár sekundách hotovo. Predohra je dokonalá, sála to medzi vami ako v Zemskom jadre a ty si už predstavuješ koľko polôh vystriedate. Lenže on potom dvakrát prirazí a „huuups“. No, aspoň vidíš, ako sa on tešil na teba.

2. Nadskakuješ a zrazu nie je na čom

Pretože drahého penis sa rozhodol, že si na chvíľu ľahne a odpočinie. Niekedy sa tak rozhodne už aj definitívne, pretože je jednoducho moc unavený alebo si logol piva.

zdroj: unsplash.com

3. Vaginálne zvuky

Ste uprostred čísla, parádne si ho užívate, idete zmeniť polohu a jej kráska zrazu vydá ten najprdivejší a najfľafotavejší zvuk na svete. Je to síce normálne, ale bez momentu trápnosti sa to nezaobíde.

4. Prehýrená noc

Vediete sa domov, vychechtaní pod vplyvom alkoholu a nadržaní jeden na druhého. Zo začiatku možno scéna ako z filmu, keď sa začnete bozkávať už medzi dverami, no následne si uvedomíte, že ste toho vypili možno trochu moc a nie všetko funguje tak, ako by malo. Niektoré orgány majú jednoducho vlastný mozog a povedia si, že pod vplyvom alkoholu fungovať nebudú.

5. Taký malý prdík

Takzvané volanie prírody v tom najnevhodnejšom momente. Každopádne sa vtedy rýchlo pakuj z polohy 69. Pre dobro tvoje, tvojho partnera, aj vaše spoločné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.