1.Hlboká žena kladie hlboké otázky. 

Ona bude naďalej objavovať mužovu dušu, bude sa ďalej zaujímať o jeho život a položí mu otázky, na ktoré nebude vedieť odpovedať. A v deň prvého rande sa bude pýtať osobné a filozofické otázky no nikdy pri nej nebudeš zažívať plytké rozhovory.

2.  Hlboká žena je úprimná. 

Veľmi úprimná a často má pravdu. Hlboká žena berie svoju integritu vážne a naozaj jediná vec, ktorej verí je jej úprimnosť. Ak sa jej opýtaš čokoľvek, povie ti pravdu a od teba bude očakávať to isté.

3. Hlboká žena vie čo chce. 

Alebo koho chce. Ona to vie proste hneď – či ťa má rada alebo nemá rada. Jej srdce bije len pre niekoľkých ľudí a je veľmi pozorná pri ich výbere.

zdroj: unsplash.com

4. Hlboká žena chce hlboký vzťah. 

Chce dlhé rozhovory o tvojom živote, chce počuť tvoje príbehy z minulosti, chce pochopiť tvoju bolesť a žiaľ. Chce pridať na hodnote tvojho života. Chce skutočný vzťah, ktorý prekročí všetky hranice.

5. Hlboká žena sa nebojí intimity.

Nebojí sa dostať bližšie alebo riskovať, že niečo stratí. Nemysli si, že by si ju mohol len tak ľahko zraniť, jej hĺbka a intimita idú ruka v ruke a vždy si bude vážiť krásu intimity vo vzťahoch.

6. Hlboká žena ťa vie prečítať. 

Môže vedieť, kto si a čo je pre teba naozaj zraniteľné. Ona nie je to, čo by ťa mohlo držať od tvojich cieľov ďaleko. Ona je presne tá, ktorá ti rozumie a môže byť pri tebe za každých okolností.

7. Hlboká žena chce pevný vzťah. 

Hlboká žena požaduje a hlavne túži po spojení. Po spojení tela aj duše. Nepôjde to zo dňa na deň… ale z roka na rok.

zdroj: unsplash.com

8. Hlboká žena je vášnivá a nespútaná. 

Možno ti príde príliš hektická a chaotická, pretože dáva vášeň do všetkého čo robí. Jej emócie sú intenzívne rovnako ako jej myšlienky. Nikdy nebude pokojná a flegmatická vo veciach, na ktorých jej záleží. A nie každý je dostatočne silný na to, aby toto zvládol.

9. Hlboká žena vie milovať iba hlboko. 

Ak jej nedáš rovnakú hĺbku lásky ako ona tebe, odíde.

10. Hlboká žena na teba nebude čakať. 

Nebude čakať na niekoho, kto sa nevie rozhodnúť alebo kto o nej len váha. Je silná, vášnivá, nestráca emócie a hľadá niekoho, kto jej hĺbku ocení. No hlboká žena sa tiež nebojí byť sama.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.