Komplikovaný znamená ťažký, či zložitý. A ženy zväčša vedia byť naozaj komplikované.

Pre opačné pohlavie komplikované ženy občas znamenajú hotovú katastrofu, no keď sa nad tým lepšie zamyslíš, prvoplánovosť a plachosť by bola oveľa horšia… Preto ti dnes prinášame 10 dôvodov, pre ktoré by mal každý muž skúsiť vo svojom živote komplikovanú ženu.

Nikdy sa s ňou nebudeš nudiť. Je už raz taká. Vo svojej hlavičke je neustále prúdi neskutočne veľa myšlienok a ty jej možno zo začiatku nebudeš stíhať. A rozumieť už vôbec nie. Dokáže ťa prekvapovať každým dňom, a to z nej urobí vzrušujúcu partnerku.

Je úprimná. Komplikované ženy vedia, že úprimnosť je tou najlepšou cestou. Nevidia význam v tom, aby ti klamali, pretože to pokladajú za primitívne a príliš jednoduché. Je dosť odvážna a sebavedomá na to, aby prejavila svoj názor, s ktorým ty nemusíš súhlasiť, no podporiť niektoré z nich ti pomôže udržať sa v jej živote.

Je tajomná. A nepredvídateľná. Každý dňom ťa niečím prekvapí. Mení sa a nikdy neostáva rovnaká ako bola včera. Vie, že istá dávka tajomná je potrebná na udržanie záujmu. A presne to ti aj poskytne.

Je pracovitá. Nudu nenávidí rovnako ako falošných ľudí. Býva veľmi aktívna a na ceste za svojimi snami dokáže odstrániť všetky prekážky. Väčšinou má veľké ciele, pretože sa nebojí snívať, a vie ich reálne naplniť.

Plná múdrosti. Komplikovaná žena vie, že rozvíjať svoju osobnosť je jednou z najdôležitejších spôsobov progresu. Každým dňom sa snaží učiť nové veci a tým obohacovať svoj život. Často ťa prekvapí svojim širokým rozhľadom a množstvom informácií, ktoré uchováva. Túži po dokonalosti a to ju ženie vpred.

A inteligencie. Bude ťa viesť k tomu aby si objavoval nové veci a nebál sa zmeny. Je dosť inteligentná na to, aby si dokázala pospájať všetky súvislosti a predvídať veci, ktoré sa možno ešte nestali. Občas to v nej dokážeš vyvolať zlú náladu a zbytočnú úzkosť, no všetko so sebou nesie isté nevýhody.

Nie je ľahké ju dostať. Komplikovaná žena vie, že na dobré sa oplatí počkať. Dokáže v mužoch vzbudiť záujem natoľko, aby sa snažili získať si jej srdce. Nebude to jednoduché no bude to stáť za to.

Stráži si svoje súkromie. Do jej úzkeho kruhu sa nedostane len tak hocikto. Má svoje súkromie a patrične si ho stráži. Nikdy o nej nebudeš vedieť všetko. Sama si volí, čo ti o sebe prezradí. Necháva si toho pre seba viac ako priemerná osoba. Aj keď sa jej život bude rúcať, nespoznáš to. Nebude vyplakávať a hádzať si seba-zničujúce statusy na sociálne siete. Trpí v tichosti a v tom spočíva jej skutočná sila.

Chce ťa, ale nepotrebuje. Množstvo ľudí nevie byť samo. Vo vzťahoch vidí naplnenie svojho života. Ona však nie, veľmi dobre vie, že život v sebe skrýva oveľa viac, ako byť závislým na jednom človeku. Ak si ťa vyberie, je to preto, že v tebe vidí potenciál a verí ti. Odmietnutie jej nezničí celý život, pretože vie, čo si naozaj zaslúži.

Urobí z teba lepšieho človeka. Aj keď je zložitá, bude sa snažiť aby si ty bol tou najlepšou verziou seba. Bude jej na tebe záležať v tom najlepšom slova zmysle, a neustále ťa bude hnať vpred.

Komplikovaná žena, je žena vášnivá. Občas trošku divoká a nezvládnuteľná, no vždy hodná tvojej lásky a pozornosti. Nie je vhodná pre každého, no ten kto si ju získa veľmi rýchlo pochopí, že nič lepšie sa mu stať ani nemohlo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.