Pre naozaj zmätenú generáciu.

1.Randenie by mala byť skutočná zábava. Mala by si sa cítiť uvoľnene a veľa smiať. Mala by si sa tešiť na to, kedy sa opäť stretnete a budete mať svoj čas.

Určite by to nemalo byť o tom „Kto z koho“. Žiaden boj a prežite a neustále vymýšľanie spôsobov ako mať navrch oproti tomu druhému.

2.Mala by si sa cítiť v pohode. Nie tak, že ťa to prinúti byť pohodlnou a lenivou, ale v každom prípade by si sa s ním mala cítiť ako doma.

No nemalo by to byť ťažké. Nesmieš sa cítiť frustrovaná a sklamaná, so strachom z toho, že príde deň kedy ti zlomí srdce.

3.Malo by byť oslobodzujúce. Skutočne by si mala mať možnosť byť neustále sama sebou. Prejaviť sa presne tak ako to sama chceš, a byť prijatá.

Nemalo by ťa väzniť. Pokiaľ sa cítiš, že sa musíš neustále riadiť podľa nejakých pravidiel a potláčať to, čo v skutočnosti chceš a aká si, tak to nie je to pravé.

4.Čas s ním by ťa mal upokojovať. Mala by to byť prestávka do všetkého zlého, čo sa v tvojom živote deje.

#Spaghetti ❤ #buonAppetito @dorinagegici #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Naopak, randenie by ti nemalo neustále prinášať rozruch. Narúšať tvoj vnútorný pokoj.

5.Malo by byť inšpirujúce. Človek, s ktorým randíš by ťa mal dennodenne motivovať a vyvolávať v tebe lepšieho človeka. Mala by si ho obdivovať.

Ale nemalo by ťa rozrušovať. Ani v tebe vyvolávať pocit menejcennosti. Nemala by si sa uspokojovať s niečím menej, než tým, čo si naozaj zaslúžiš.

6.Malo by byť obohacujúce. Čas strávený s ním, by ťa mal posúvať k objavovaniu ako jeho tak aj samej seba. Zisťovaniu svojich slabých a silných stránok.

Nemalo by ťa vyčerpávať. Určite by si sa nemala cítiť na pokraji svojich síl. Nemala by si byť emocionálne vyčerpaná a nestále kalkulovať, čo musíš spraviť aby si sa mu páčila.

#MorningTogether via @passionout #womanslook #couple #love

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

7.Randenie by malo byť vzrušujúce. V tom dobrom zmysle slova. Miestami by si mala cítiť motýle v bruchu a byť v očakávaní(pozitívnom) z toho, čo bude ďalej.

No nemala by si sa cítiť ľahostajne. Nemalo by ti byť jedno s kým vlastne si a kde skončíš. Musí ti záležať, s kým tráviš svoj voľný čas a ako ťa ten človek ovplyvňuje.

8.Malo by ťa viesť  k osobnostnému rastu. Mal by ťa obohatiť o nové vedomosti o svete, o rôznych filozofiách či náboženstvách. Mala by si sa pri ňom cítiť, že rastieš a niekam a duchovne posúvaš.

Nemalo by byť mätúce. A nemalo by ťa neustále uvádzať do neistoty. V tom, kto vlastne si, kto je on a kam spolu smerujete. A či vôbec niekam?

9.Randenie by malo byť odvážne. Malo by ti pomáhať prekonávať svoj strach. Objavovať nové nepoznané miesta s skúšať nové veci.

Nemalo by byť skľučujúce. A nemala by si sa kvôli nemu vzdávať vecí, ktoré miluješ. Určite by ťa nemalo robiť zatrpknutou, mrzutou, unavenou či nahnevanou.

10.Malo by byť jednoduché. Nakoniec by malo byť tvorené z každodenných milých slov, gest a prejavov náklonnosti, ktoré by ťa neustále ubezpečovali o tom, že práve vy dvaja sa k sebe hodíte a rozumiete si.

Ale nemalo by byť vôbec komplikované. Na konci by si nemala mať pocit, že vyžaduješ niečo, čo ti nikdy druhý človek dať nemôže. Pretože naozaj môžeš mať všetko čo chceš. Len musíš nájsť tú správnu osobu, ktorá to bude chcieť rovnako.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.