Dvojica sa správa detinsky
Unsplash/Valerie Elash

Asi každý človek sa z času na čas správa detinsky, no veľmi rýchlo sa dokážeme vrátiť k normálnemu správaniu. U mužov to môže byť niekedy menší problém, pretože vo veľa prípadoch dospievajú trochu neskôr, a tak sa môže stať, že im detské správanie ostane aj po dvadsiatke alebo, nebodaj, tridsiatke. 

Niektoré dvojice si prechádzajú aj tým, že partner stále iba sľubuje, že sa zmení, no sama vieš, že k tomu dôjde len zriedka. Ak chceš vedieť, na čom si a či si náhodou neuviazla vo vzťahu s nevyzretým mužom, mala by si si všímať týchto 9 znakov. Prezradia o ňom viac, než si vôbec myslíš.

Nič neberie dosť vážne

Život je pre neho jedna veľká šou a zábava. Myslí si, že si každý deň môže užívať bez toho, aby riešil „dospelácke“ veci, ktoré sa týkajú aj jeho. Aj keď mu chceš dohovoriť, on tvoje slová veľmi neakceptuje a aj tak si robí všetko podľa seba.

Smeje sa aj na normálnych veciach

Kým pre teba (a aj bežných ľudí) ide o normálne a prirodzené veci, on sa na nich dokáže smiať dlhé minúty. Napríklad aj na obyčajnom prde alebo iných zvukoch, ktoré vydáva naše telo. Aj keď by si sa rada zasmiala spolu s ním, tebe tieto veci vtipné vôbec neprídu.

Stále chce chodiť na párty

Zmysel svojho života vidí v chodení na oslavy, párty a diskotéky. Najradšej by bol každý deň vonku s kamošmi a veľakrát by chcel zobrať aj teba. Ibaže nedokáže pochopiť, že máš aj iné povinnosti. A potom je ešte urazený kvôli tomu, že s ním nechceš tráviť toľko času. Spať chodieva nad ránom a spí až do obeda, takže vaše režimy sú úplne opačné.

Odmieta si nájsť prácu

To, že sa správa detinsky, odhaľuje aj fakt, že sa nechce zamestnať. Keďže neberie život vážne a chce sa zabávať, nedokáže si predstaviť, že by mal strávil 8 hodín v robote. Peniaze by utrácať chcel, no zarobiť ich už nie. Veľakrát ho preto dotuješ ty alebo dokonca jeho rodičia. Kvôli tomu medzi vami vznikajú časté nedorozumenia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Viac z kategórieDating