Pexels/Thirdman

Len si spomeň, koľkokrát sa ťa už niekto opýtal niečo, pri čom si sa musela poriadne nadýchnuť a skutočne sa ovládať, aby si neprevracala očami. Nahodíš úsmev a s veľkou nechuťou slušne odpovedáš na otázky, ktorých máš už plné zuby. Také, ktoré sa dookola opakujú alebo sú nanajvýš nevhodné.

Aj napriek tomu, že to dobre poznáš, i ty sama možno dávaš iným ženám okolo seba dôvody na to, aby ti odpovedali iba preto, aby si sa nenahnevala.

Ak nechceš byť tou, ktorá pri rozhovore otravuje nevhodnými otázkami, potom by si sa mala tým nasledujúcim vyhnúť. Nemusíš to myslieť zle a pri niektorých zrejme ani netušíš, prečo by sa nemali klásť, no ver, že to, čo sa nedotkne či neurazí teba, nemusí pôsobiť rovnako aj na inú ženu.

Schudla si? Aj keď by teba možno potešilo, že si niekto všimol tvoju snahu o krajšiu postavu, iné ženy nechcú nahlas počuť komentáre o tom, že boli pred tým vnímané ako „tučné“. Alebo sa môže stať, že zhodili kvôli zdravotným či iným osobným dôvodom a neplánovane. Týmto im iba pripomenieš, že s nimi bolo niečo zle a odrazilo sa to aj na výzore.

Prečo ste sa rozišli? Najmä, ak ide o kolegyňu z práce či kamošku, ktorá nie je v tvojom okruhu najbližších. Ide o citlivú tému a žiadna žena sa nebude „chváliť“ tým, že možno dostala kopačky. A hlavne, nechce to vešať každému dookola na nos. Kým nezačne sama, nechaj ju.

Bábätko ešte nechcete? A čo ak nie, je na tom niečo zlé? Alebo, čo ak ho mať jednoducho nemôže. Takéto otázky už patria k priam zakázaným, no aj tak sa objavujú v tých najčastejších a ženami najnenávidenejších. A navyše, aj keby ho žena chcela a mohla mať, kvôli takým otázkam to určite neurýchli.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife