Jeho bývalá ho chce späť

S expriateľkami je ťažké bojovať, preto by si mala byť veľmi opatrná. Ak sa okolo tvojej polovičky začne obšmietať a spozoruješ u nej nasledovné znaky, je to jasné ako facka. Jeho bývalá ho chce získať späť a urobí všetko pre to, aby sa jej to podarilo. 

Môže to začať nevinne a tvoj drahý si vôbec nemusí uvedomiť, čo sa deje. A že niečo nie je v poriadku. Horšie je to v prípade, ak sa nerozišli v zlom, vtedy to prekukne ešte pozdejšie. Určite si ale dávaj pozor na tieto neklamné signály, že sa deje niečo, čo sa ti nemusí páčiť.

Zrazu sa objaví

Dlho ste o nej nepočuli, oni dvaja neboli v kontakte, no zrazu sa ozve, ako keby sa nič nestalo a tvári sa, že je všetko tak, ako bolo predtým. Nemá problém hrať sa na to, že stále tvoria pár.

Stále mu vypisuje

Celý deň mu píše alebo volá a najčastejšie tieto správy chodia, keď si trochu vypije. Vtedy píše aj veci, ktoré sa zdajú podozrivé aj tvojmu priateľovi.

Zdieľa spoločné fotky

Na sociálnych sieťach zdieľa spomienky, kedy spolu ešte tvorili pár a boli najšťastnejší na svete. Pridáva k tomu veľavravné popisy, citáty alebo útržky zo skladieb, aby dala každému najavo, že ho stále miluje.

Spomína na staré dobré časy

V správach alebo pri osobnom stretnutí spomína na spoločnú minulosť a pripomína tvojej polovičke, ako im spolu bolo dobre. Snaží sa v ňom prebudiť pocity, aby niečo také prežili ešte raz. Zámerne vynecháva problémy, ktoré vo vzťahu mali.

Chce od neho pomoc

Ak ho jeho bývalá chce získať späť, bude sa tváriť, aká je chudinka a že potrebuje od neho pomoc. Napríklad s výmenou kolies, prenesením nábytku alebo aj nákupom. Vždy si nájde výhovorku, aby ho k sebe vylákala. A vieš akí sú chlapi. Majú radi pocit, že sú potrební.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating