Kde si nájsť partnera

Pravú lásku nájdeš vtedy, keď to budeš najmenej očakávať. Čo ak však ešte nie si pripravená na toho pravého a chceš vedieť iba recept na to, ako a kde si nájsť partnera? Možno si už dlhšie sama a túžiš po láskyplnom objatí či bozku. Alebo chceš proste iba zahnať nudu a dve hlavy sú viac ako jedna. Predstavíme ti teda 9 miest, na ktorých si možno aj ty nájdeš lásku.

Sociálne siete

Najobľúbenejšia a v súčasnosti veľmi populárna a pohodlná možnosť zoznamovania. V tejto dobe sa práveže väčšina párov „stretla“ na sociálnych sieťach. Možno tak zahnali hanblivosť. Videli sa niekde, no báli sa osloviť toho druhého. Tak sa začali sledovať, polajkovali si fotky a potom si napísali. Postupne sa spoznali a bol z toho vzťah.

Pravdou je, že na Instagrame či Facebooku je oveľa väčší výber mužov či žien. A robíš to v podstate anonymne, čo niekomu vyhovuje. Takéto zoznamovanie však, samozrejme, obsahuje aj poriadnu dávku strachu a nebezpečenstva, ako si možno veľakrát mohla vidieť aj vo filmoch.

Dvojica na rande
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Hromadná doprava

Ako z filmu. Ráno nasadneš do autobusu, na druhej strane sedí fešák, s ktorým sa vám stretnú pohľady. Hanblivo sa na seba usmejete. Keď sa vraciaš domov, zopakuje sa to a takto to ide zopár týždňov či mesiacov. Až raz si k tebe sadne a začnete sa rozprávať.

Alebo cestuješ vlakom. Dokonca niekoľko hodín a oproti tebe sedí chalan, s ktorým sa na seba občas pozriete. Po pár zastávkach sa dáte do reči a zistíte, že toho máte veľa spoločného. Vymeníte si teda mená na sociálnych sieťach. Aby ste zostali v kontakte aj naďalej, z čoho neskôr môže vykvitnúť láska.

Športový zápas

Na hokejovom či futbalovom štadióne sa už logicky pohybuje veľa chalanov. Môžeš teda ísť s kamarátkou fandiť na nejaký zápas. Možno sa ti všimne nejaký fešný športovec a tebe sa splní sen. Chalanovi to, okrem iného, dá pocit, že máte rovnaké záľuby. Nezabúdaj však na to, že takíto muži zvyčajne bývajú veľkí sukničkári. Česť výnimkám!

Pár na rande
zdroj: Unsplash/Jarritos Mexican Soda

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating