pexels.com

Ženy vedia byť niekedy poriadne nepredvídateľné. Možno si myslíš, že ťa miluje a si takpovediac v suchu. Myslíš si, že sa nemusíš snažiť, pretože si si ju už získal. No nenechaj sa zmiasť. Každá rozumná žena dokáže opustiť muža, ktorého miluje, ak sa k nej nespráva tak, ako si zaslúži. A tu je 9 jasných dôvodov, prečo tak urobí.

1. Nemá pocit, že by si bol zodpovedný človek

Môže ťa milovať aj neprestať, no ak jej nedokážeš, že sa dá na teba spoľahnúť, aj tak ťa nakoniec opustí. Kto by chcel chodiť s človekom, od ktorého nikdy nevie, čo môže čakať? My ženy si často predstavujeme našich partnerov, ako rodičov našich detí, takže je pochopiteľné, že zodpovednosť hrá dôležitú rolu.

2. Je unavená z toho, že musí spĺňať tvoje prehnané nároky

Každý by mal žiadať len to, čo je sám schopný niekomu dať. A mať nerealistické nároky na ženu, ktorú miluješ, je viac než dosť. Nikto nevydrží byť neustále pod tlakom, a preto ťa radšej opustí, aj keď ťa miluje.

3. Má pocit, že nie je pre teba jedinou

Možno je do teba zamilovaná už od strednej, no ty sa s ňou len zahrávaš. Myslíš si, že ťa bude naveky verná, aj keď ty budeš behať okolo iných sukieň. No dlho to tak nebude. Akonáhle pochopí, že pre teba nie je tou jedinou, nechá ťa tak, pretože vie, čo si zaslúži.

4. Cíti sa byť neustále pod kontrolou

Nedostatok dôvery a žiarlivosť vedia zabiť každý vzťah. Aj ten, v ktorom je kopec lásky. Nikomu nie je príjemné, ak je prehnane kontrolovaný. Nie sme predsa malé deti, aby sme sa museli neustále niekomu spovedať. Tak skroť svoje hormóny, inak ti utečie.

5. Prinášaš jej do života veľa negativity

Prešlo veľa času, kým sa naučila na svet pozerať z tej lepšej stránky. Možno ja práve vďaka tomu si sa do nej zamiloval. No časom jej do života prinášaš viac starostí ako radosti. Možno je to tvojim neustálim hundraním, alebo neznášanlivosťou voči ostatným. V každom prípade to viac nemieni znášať.

6. Obaja ste z úplne odlišných svetov

Možno pochádzate z úplne odlišného prostredia. Máte odlišný okruh ľudí, s ktorými sa neviete stotožniť. Vaše rodiny sa vzájomne nikdy nemôžu spoznať. V tomto prípade sa nikdy nebude cítiť úplne v pohode, a tak ťa opustí, aj keď ťa miluje.

7. Správaš sa detinsky

Každý dospievame svojim spôsobom. No ak sa aj v 25 správaš ako 16 ročný, tak nečakaj, že pri tebe niekto ostane. Múdra žena nebude donekonečna čakať, kým jej partner dospeje. Radšej sa rozhodne odísť, aj keď so zlomeným srdcom, a nájsť niekoho, kto už presne vie, kto je.

8. Stále dáva a nič nedostáva

Dáva ti zo seba všetko. Lásku, pozornosť, opateru. A na oplátku nedostáva nič. Kto by sa rozhodol ostať v takto sebeckom vzťahu? Myslím že nik, ani žena, ktorá miluje.

9. Nemáte spoločné ciele do budúcnosti

Možno sa naozaj milujete a všetko je práve teraz super, no kde sa vidíte o dva roky? Ak sa vaše vízie do budúcna diametrálne odlišujú, tak nevidí dôvod, pre ktorý by mala ešte ostávať vo vzťahu. Je to síce smutné, no je to tak.

 

Zdroj: relrules.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating