Známe tety v šoubiznise
Instagram/emmaroberts, Instagram/parishillton

Niektoré ženy sú jednoducho predurčené na to, aby boli skvelými mamami. A rovnako aj tetami, ktoré sa s ochotou postarajú o deti svojich súrodencov. Portál Bright Side sa zameral na známe tety zo svetového šoubiznisu, o ktorých si možno ani netušila, že so svojimi neterami a synovcami trávia množstvo času.

V šoubiznise ich je určite oveľa viac, no dnes sa pozrieme na 8 známych žien, ktoré sú zároveň ukážkovými tetami. Vedela si to o nich?

Julia Roberts

Obidve sú úspešné herečky, no spája ich aj rodinné puto. Julia nie je Emminou mamou, ako by si mnohí mohli myslieť, ale milujúcou tetou. Trávia spolu pomerne veľa času a je vidieť, že si rozumejú.

Julia a Emma Roberts
zdroj: Instagram/emmaroberts

Priyanka Chopra

40-ročná herečka doteraz vlastné deti nemala, preto trávila veľa času s dcérou svojej sestry. Nedávno sa z Priyanky tiež stala mama, ale bábätko sa na svet dostalo vďaka náhradnej mame.

Priyanka Chopra
zdroj: Instagram/priyankachopra

Sophie Turner

Sophie s manželom Joeom Jonasom síce vlastné dieťa majú, ale radi trávia čas aj s deťmi Kevina, Joeovho brata. Už sa môžu zabávať aj s dieťatkom Nicka, ich tretieho brata, keďže on tvorí pár s vyššie spomínanou Priyankou.

Sophie Turner
zdroj: Instagram/sophiet

Paris Hilton

Paris Hilton je známa tým, že aj keď už má 41 rokov, zatiaľ jej nebolo dopriate stať sa mamou. Svoju pozornosť preto obracia na dcéru svojej sestry Nicky. Všetky tri dievčatá spolu majú veľmi pekný vzťah.

Paris Hilton
zdroj: Instagram/parishillton

Kardashianky

Nemôžeme vynechať ani štyri Kardashianky. Reč je konkrétne o Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kylie Jenner a Kendall Jenner. Ak sleduješ ich sociálne siete, určite dobre vieš, že dievčatá spolu trávia veľa času, a to isté platí aj o deťoch. Aj napriek tomu, že ony samy sú skvelými mamami, s láskou sa starajú aj o svoje netere.

Známe tety Kardashianky
zdroj: Instagram/kimkardashian

Kardashianky
zdroj: Instagram/kendalljenner, Instagram/khloekardashian

Čo hovoríš na tieto známe tety svetového šoubiznisu? Poznáš niekoho, koho by si tiež zaradila do tohto zoznamu?

Zdroj: Bright Side

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife