Za život stretneme mnohých mužov, ktorí v nás niečo zanechajú a my však väčšinou máme len nejasné signály toho, či je to ten pravý. Toto je však zaručených 12 znakov toho, že si konečne stretla toho správneho muža pre teba.

1, Nie si pri ňom neistá. Nepýtaš sa na jeho minulosť dookola a nepremýšľaš, čo robil a či to všetko bolo v poriadku. Si si istá, že bol aj je dobrým človekom a ty mu dôveruješ.

2, Dodrží svoje slovo. Ak ste sa na niečom dohodli, splní to a je pripravený na všetko, čo vás spoločne čaká. Nemáš z neho pocit, že by bol neschopný alebo nezodpovedný.

3, Spýta sa ťa na tvoju minulosť, no len raz. Neodcudzuje ťa, ak si v minulosti urobila niečo, za čo sa hanbíš. Uvedomuje si, že každý sme boli nejaký a nikto nie je dokonalý.

4, Je úprimný a ak sa niečo deje, povie ti to. Nie je to ten typ, ktorý dusí v sebe svoje pocity a raz za čas ti niečo vykričí či spomenie. Ak sa mu niečo nepáči, povie to hneď, nečaká, pretože vie, že len vtedy môže byť váš vzťah skutočne zdravý.

zdroj: Photo by Relevante design on Unsplash.com

 

5, Rešpektuje ťa. Rešpektuje tvoje pocity, sny a plány. Nesnaží sa ťa zmeniť a vie, aká si. Rešpektuje tvoje názory a nikdy by si nedovolil tomu oponovať.

6, Uvedomuje si, že ako človek dokáže zmeniť tvoj život. Podporuje ťa v tvojich snoch a snaží sa ti vždy pomôcť a potešiť ťa. Vie, že má nad tebou istú moc, ktorú však chce využiť len na dobré veci, preto sa ťa snaží motivovať.

7, Vidí ťa v tom najhoršom, no rešpektuje to. Už ste spolu nejaký ten čas a vie, aká si, keď si mrzutá, keď si šťastná, keď sa ti niečo nepodarí a keď ťa niečo trápi. No aj tak stále stojí po tvojom boku a chce, aby to tak bolo aj naďalej.

8, Miluje ťa za to, aká si. Pozná tvoje chyby, tvoje slabosti a tvoje najlepšie aj najhoršie „ja“, no aj tak ťa nechce stratiť. Chce byť pri tebe ako partner, ktorého si zaslúžiš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.