Pre každého muža existuje iná definícia perfektnej priateľky. Zozbierali sme však tie najvšeobecnejšie veci, ktoré by mala robiť každá správna priateľka. To, že máš ľúbiť svojho partnera sa tu nespomína, pretože to by mala byť samozrejmosť.

Robíš aspoň polovicu z nich?

  1. Správna priateľka je vždy priama – nezáleží na tom, ako veľmi by mu to ublížilo. Vždy je úprimná a nechodí okolo horúcej kaše. Povie veci tak, ako ich vidí.
  2. Tá správna priateľka chváli svojho partnera – komplimenty nemilujú len ženy, ale aj muži. Robia veci preto, pretože chcú byť pochválení. Chcú vedieť, že sú hrdinovia pre svoje priateľky.
  3. Správna priateľka vždy povie, čo chce – nevymýšľa si a nemení svoje názory so sekundy na sekundu. Samozrejme, čo sa týka maličkostí, je žena vždy nestála. No pri vážnejších veciach by mala vedieť, čo chce a ako si to predstavuje.
    zdroj: Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com
  4. Tá správna priateľka je pokorná a láskavá – nehrá podlé hry a ani si nerobí žarty z jej partnera. Nezaobchádza s ním tak, ako by bol jej hračkou a snaží sa byť na neho vždy láskavá (pokiaľ ho nevytočí, všakže 🙂 ).
  5. Správna priateľka nekontroluje svojho partnera vo všetkom – necháva mu voľnosť a vie, že jej muž potrebuje aj deň bez nej. Potrebuje priestor a čas na svojich kamarátov. Nepýta sa ho otázky ako od detektíva a nechodí všade s ním.
  6. Tá správna priateľka vie dobre variť – jedlo. Veľa jedla. To je to, čo všetci muži na tejto planéte zbožňujú. Pravá priateľka by mala vedieť variť, aby jej partner nebol pri nej hladný. Musí byť práveže vždy najedený a šťastný.
  7. Správna priateľka vždy poteší svojho partnera – či už malou pozornosťou, prekvapením alebo aj inak (predstav si všetko, čo ti správne vychovanie dovolí). Bez malých vecí pre potešenie duše aj srdca to nejde.
  8. Tá správna priateľka má vždy záujem – neskrývaný a úprimný. Zaujíma ju, čo jej partner robí vo svojom čase a pýta sa ho na zaujímavé veci z jeho dňa.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.