Ich revír je neobmedzený priestor, kde flirtujú s každým dievčaťom, ktoré im padne do oka.

Sukničkár obecný má veľké ego, sieť na dievčatá a poistný balík kondómov vo vrecku. Poznáme niekoľko druhov a často je jeden neznesiteľnejší ako druhý.

1. Frontman kapely

ArtCaveManiac / EMEFKA

To, že má dlhé vlasy a väčšinou spieva o láske, ešte neznamená, že nepatrí do tohto zoznamu. S obľubou vyhľadáva nezáväzné vzťahy. Syfilis, dlhé vlasy, drsný výraz a hlas znásilneného teletubbieho je súčasťou balíka.

2. Vyznávač Tinderu

Dostaneš od neho niekoľko úchylne ladených správ a pozvánku na rande, ktoré sa skončí rýchlym, sklamaným odchodom. Na internete je veľmi odvážny a sebavedomý, pri osobnom zoznámení však ledva vykokce svoje meno. Ruky nie sú jediná oblasť totálne pokrytá potom.

3. Jednorazový

ArtCaveManiac / EMEFKA

Zaručene vieš, že ak sa ti na druhé alebo ktorékoľvek ráno neozve, tak si narazila na tento typ. Má milión frajeriek, ktoré na rande radšej zoberie do Starbucksu, lebo zabudol meno ešte pred tým, než ho vedel. Na internet vešia narcistické fotky, má asi toľko zodpovednosti ako stredoveký kráľ a žiadnu sebakritiku.

4. Citlivý spisovateľ

Sukničkár v prevleku. Požičia ti jeho obľúbenú knihu, je múdry, jemný. Na zošit ti napíše romantickú báseň. Máš pocit, že medzi vami horí plameň vášne a lásky, no on v skutočnosti posiela úchylnosti inej babe.

5. Sebavedomý balič

ArtCaveManiac / EMEFKA

Veľmi dobre vie o tom, že je príťažlivý, a je mu jedno, že jeho intenzívne flirtovanie bez zábran vidí aj Stevie Wonder. Po zástupe žien behá očami ako triedička odpadu: použiteľné, vyhodiť, plastová kráľovná. Z nejakého zvláštneho dôvodu si tvoj mozog hovorí „môžeš ho zmeniť“, ale, samozrejme, že nemôžeš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.