Zábavné príhody známych hercov z natáčania posteľných scén.

Sexuálne scény sú neodmysliteľnou súčasťou takmer každého filmu. Častokrát by nám však v živote nenapadlo, čo takej finálnej scéne pri jej natáčaní skutočne predchádzalo. Zobrali sme si na mušku 8 sexuálnych scén zo známych filmov, ktoré sú spojené s naozaj šťavnatými príhodami, o ktorých by ste možno radšej ani nevedeli.

1. Christopher Mintz-Plasse sledovaný matkou, Superbad

Ukázalo sa, že neslávne známa scéna „je vo vnútri“ na konci filmu, bola ešte o čosi nepríjemnejšia pre ľudí za kamerou, ako pre samotných hercov. Herec Mintz-Plasse, ktorý stvárňoval McLovina, mal totižto v dobe natáčania len 17 rokov a tak bolo potrebné, aby počas celého natáčania jeho prvej sexuálnej scény bola prítomná aj jeho mama.

2. Jennifer Lawrence a neúmyselná opilosť, Pasažieri

Lawrence sa v šou Late Night with Seth Meyers priznala k naozaj zaujímavej príhode, ktorú zažila pri natáčaní svojej prvej sexuálnej scény s Chrisom Prattom. Bola z nej taká nervózna, až sa opila. Neuvedomila si však, že je vlastne v práci a teda, že tam bude musieť trčať ešte 8 hodín. Priznala, že keď konečne došlo k scéne, mala príšernú opicu.

3. Strata pamäti Ryana Reynoldsa, The Change-Up

Pri natáčaní veľmi intímnej scény vo filme The Change-Up bol Reynolds v takom šoku z Olivie Wilde, až zabudol, čo má robiť. „V tej scéne si na mňa sadla a ja som jej vyzliekol tričko a potom aj podprsenku. V tom momente som zabudol na každý riadok. Nielen z tohto filmu, ale z každého, v ktorom som hral,“ priznal herec v televíznej šou The Tonight Show with Jay Leno.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.