V našom predchádzajúcom článku sme ti priniesli spôsoby, ktorými si môžu muži udobriť svoje polovičky po hádke. Dnes ti ukážeme spôsoby, ktorými to môžu urobiť ženy!

Ak sa so svojím partnerom pohádaš, vyskúšaj tieto tajné triky. Tvoj partner sa na teba nebude hnevať, pretože mu tým dáš najavo, že ti na vzťahu záleží.

Dobré jedlo

Láska ide cez žalúdok a na svete neexistuje problém, ktorý by sa dobrým jedlom nevyriešil. Ak chceš, aby sa na teba tvoj partner nehneval, uvar mu vynikajúcu večeru.

Zvodný tanec

Chlap sa na ženu rád díva. Keď si chceš muža udobriť, skús mu zatancovať zvodný tanec, ktorý sa neskôr premení na vtipný tanec. Smiechom sa hádky zažehnávajú najlepšie.

Otvorená komunikácia

Čo je vo vzťahu dôležitejšie, než láska a komunikácia? Samozrejme, ešte veľa vecí, no komunikácia je základ. Po hádke ho nechaj vychladnúť a potom sa s ním porozprávaj. Vďaka rozhovoru predídete ďalším nedorozumeniam.

Nové oblečenie

Máme na mysli spodné oblečenie, alebo nejakú košieľku do postele. Budeš pôsobiť žensky a navyše…hovorí sa, že udobrovanie v posteli má svoje čaro.

Vstupenka na futbal/hokej

Ak je tvoj partner fanúšik športu (a ak to situácia dovolí), daruj mu za hádku vstupenku na futbal, alebo hokej. Určite sa poteší a zápas si užije.

Víkend v horách

Offline víkend prospeje raz za čas každému. Po hádke sa môžete ísť udobriť do hôr, kde si prenajmete na víkend chatu a budete sa venovať iba sebe.

„Priepustka“ na pivo

Ak nemáš rada, keď tvoj priateľ chodí s priateľmi „na jedno“, pretože to jedno nikdy nie je, teraz mu to dovoľ. Keď to neobľubuješ, pravdepodobne ho často „nepúšťaš“. Ak sa pohádate, sama mu to navrhni. Strávi pár hodín s priateľmi a vyvetrá si hlavu.

Priznať si chybu

Toto je podstatná vec, ktorú musíš urobiť. Nechať ego zakopané pod zemou a priznať si, že si urobila chybu. Ak to spravíš, určite ti bude všetko odpustené.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.