Sú momenty, kedy nevieš, či si v šťastnom vzťahu so správnou osobou. Potom sú tu však momenty, kedy oceníš to, ako sa ten druhý o teba zaujíma a stará a vtedy pochopíš, že váš vzťah je skutočne silný. 

1, Keď si chorá a tvoja polovička sa snaží urobiť hocičo, len aby ťa potešila a pomohla ti. Robí ti polievky, dobré čaje a chutné raňajky, len aby si sa cítila lepšie a neustále sa zaujíma o tvoj zdravotný stav. Nič pre neho nie je otravovanie, naopak, chce byť na blízku.

2, Ten moment, keď máš mimoriadne ťažké obdobie či už v práci, v škole alebo doma, a on je ten, ktorý stojí pri tebe a snaží sa zdvihnúť ti náladu. Je tu, zaujíma sa o teba, snaží sa ti pomôcť a vyriešiť tvoje problémy, len aby videl tvoj úsmev.

3, Ten moment, keď sa dozvieš od niekoho známeho, ako tvoj partner o tebe hovoril s láskou a rešpektom.

4, Ten moment, kedy si uvedomíš, že ten druhý ťa skutočne pozná a ešte viac sa uistíš v tom, ako veľmi ho miluješ. Keď zdieľa tvoje názory, vie, aká si, čo sa ti páči a čo naopak nemáš rada. Vtedy sa len usmeješ a vieš, že si na správnom mieste so správnou osobou.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: thoughtcatalog.com

5, Keď sa rozprávate o budúcnosti a zrazu viete presne, čo chcete obidvaja a že je to rovnako silné. Ten moment, keď si uvedomíš, že on je ten, koho chceš raz nazvať manželom a mať s ním deti a spoločný dom.

6, Ten moment, keď si uvedomíš, ako ťa ten druhý podporuje a rešpektuje ako rovnocennú partnerku, ktorú si váži.

7, Ten moment, kedy sa po hádke uvedomíte a vysvetlíte si všetko, čo bolo potrebné. Kedy pochopíte, že sa nechcete rozísť a že vám hádky vôbec neprospievajú a nemajú zmysel. Vtedy, keď si uvedomíte, že to dokážete vyriešiť a nechcete si dať „zbohom“. Že chcete pracovať na svojom vzťahu.

8, Ten moment, keď sa ospravedlníš za svoju chybu a tvoj partner ťa pobozká, objíme a povie ti, že je to v poriadku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.