Dvojica sa bozkáva v posteli
Pexels/Philip Warp

Už nejaký čas sa s ním stretávaš a mohla by si ho nazvať novým frajerom. No problém je v tom, že sa medzi vami ešte nič nestalo a nespali ste spolu. Nikto netvrdí, že by ste mali skočiť do postele hneď na prvom rande, no ak to trvá už niekoľko týždňov či dokonca mesiacov, určite sa ti v hlave začnú vynárať rôzne otázky. 

Niekedy možno radšej trávi čas so svojimi kamarátmi než s tebou, no čo robiť v prípade, ak všetko vyzerá nádejne, iba po tej intímnej stránke sa to nerozvinulo? Nemala by si tlačiť na pílu, skôr mu daj viac priestoru a buď trpezlivá. Skús sa s ním o tom porozprávať.

Ak s tebou tvoj nový frajer odmieta spať, najčastejšie za to môže jeden z týchto 8 dôvodov

Myslí to s tebou naozaj vážne

Naozaj sa mu páčiš, začína ťa mať rád a presne preto to nechce uponáhľať. Nechce, aby si si o ňom myslela, že ťa chce dostať iba do postele. Najskôr ťa chce spoznať a milovanie príde postupne. Ide o jeden z najkrajších dôvodov a bodaj by to všetci odmietali kvôli tomuto.

Zdravotné problémy

Môže ísť o veci, ktoré navonok nevidieť, no jeho trápia. Jeho zdravotný stav určite nebude prvá vec, ktorú ti bude vešať na nos, najmä kým ti úplne nedôveruje. Preto na neho netreba tlačiť a uvidíš, že časom sa ti zdôverí.

Nechce si narobiť hanbu

Možno ešte nemá toľko skúseností alebo by išlo o jeho prvý raz. Všetci dobre vieme, aké bývajú začiatky. Nechce sa pred tebou strápniť, preto to radšej odkladá, dokedy sa dá.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating