Zimné outfity
Instagram/rachellkka/tatianazidekova/fashionspy.sk

Zima je tento rok iná než po minulé roky. Teda aspoň na väčšine územia, kde máme namiesto snehu dážď a teploty sú často nad nulou. Aj kvôli tomu je ťažšie plánovať svoje zimné outfity. Možno si chcela predviesť ten najhrubší kabát, no nemala si kedy. Alebo na druhej strane môžeš využiť aj veci zo svojho jesenného šatníka. 

Ak rada hľadáš inšpiráciu na internete, môžeš sa pozrieť napríklad na štýlové Slovenky, ktoré sa vedia obliecť naozaj pekne a svoje outfity podriaďujú ročným obdobiam alebo počasiu.

Máme pre teba pár tipov, ktoré môžeš zaradiť do svojho šatníka a môžeš si byť istá, že tým neurobíš krok vedľa.

Dlhé kabáty a bundy

Bez nich sa počas zimy nezaobídeš. Môžu byť hrubšie, tenšie, tmavé, svetlé či farebné. Čo sa týka dĺžky, neboj sa siahnuť po dlhších, ktoré siahajú ku kolenám alebo až po členky.

Zimné kabáty
zdroj: Instagram/janatini, Instagram/jankasla

Výrazné a vysoké topánky

V takýchto by sa ti nešmýkalo ani na ľade, takže keď napadne sneh alebo začne mrznúť, určite si ich zožeň. Nehovoriac o tom, že vyzerajú fantasticky s čímkoľvek, napríklad aj so spomínanými bundami.

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Koža nikdy nesklame

Nohavice, kraťasy, sukne, kabáty či topánky. Na výber máš hneď viacero rôznych kúskov, preto sa ich neboj skombinovať. Koža je nadčasová, preto v nej budeš vyzerať vždy dobre.

Kožené outfity
zdroj: Instagram/rachellkka/jankatopanka/janatini

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista