Instagram/about.desiree

Asi každá žena túži nájsť svoju spriaznenú dušu, a teda partnera, s ktorým by mohla prežiť celý život v šťastí a v láske. Ibaže niektoré vzťahy takéto ani zďaleka nie sú. To, že tvoríš s niekým pár, ešte nemusí ani zďaleka znamenať, že ste si súdení a že spolu zostanete navždy.

Ak máš o svojom priateľovi pochybnosti a týchto 7 znakov sa týka aj vás dvoch, nie je to tvoja spriaznená duša. Buď pôjdete od seba, alebo sa budete musieť obaja veľmi snažiť, aby ste zapracovali na záchrane toho, čo je medzi vami.

Nedokážeš byť pri ňom sama sebou

V tom pravom vzťahu to ide automaticky. Ak sa však pri ňom nemôžeš uvoľniť a nedokážeš si pred ním napríklad ani prdnúť, nie je to ono. Vo vzťahu sa nemáme na nič hrať a mali by sme byť autentické.

Nevieš si s ním predstaviť budúcnosť

Vaše plány do budúcnosti sa v niektorých oblastiach značne rozlišujú a tak si nedokážeš predstaviť, aké by to s ním bolo. Jeden z vás by musel urobiť kompromis, čo by viedlo k tomu, že by ste si neplnili svoje sny. A to nie je správne. Alebo len jednoducho nevieš prijať fakt, že by si mala zostarnúť po jeho boku.

Myslíš aj na iných mužov

Tým, že sa vaša budúcnosť líši, sa čoraz častejšie pristihneš pri tom, že myslíš aj na niekoho iného. Aké by to s ním bolo? Bolo by to lepšie? Ak by ste boli spriaznenými dušami, takéto myšlienky by si naozaj nemala, pretože by si bola vďačná za to, čo máš.

Vzájomná komunikácia na tom nie je dobre

Problémy máte aj v komunikácii, ktorá patrí ku kľúčovým pilierom zdravého vzťahu. Nedokážete sa normálne porozprávať a vaše dialógy sa obmedzili na to, aký ste mali deň. Žiadne spoločné vymýšľanie plánov a ani nič podobné sa nekoná.

Máš pred ním tajnosti

Keďže sa nedokážete rozprávať, mávaš pred ním aj tajnosti, pretože sa mu nedokážeš zdôveriť. Problémom môže byť to, že mu úplne nedôveruješ alebo že ťa on nevie vypočuť. Každopádne to nie je dobré znamenie. Dôvera by mala byť na prvom mieste a ak to tak nie je, nemôžete budovať svoj vzťah ďalej.

Nepoznáš jeho rodinu a priateľov

Varovným signálom by pre teba malo byť aj to, že nepoznáš nikoho z jeho blízkych. Ak by to s tebou myslel vážne a naozaj by ste spolu mali ostať, nerobilo by mu problém predstaviť ti rodinu a priateľov. Takto si môže nechávať zadné vrátka, aby ich nemusel zoznamovať stále s niekým iným.

Ak s ním nie si, nechýba ti

Posledným klincom do rakvy je to, že ti nezvykne chýbať. Nehovoríme o tom, keď je len v práci alebo sa niečomu venuje. Nie je ti za ním smutno dokonca ani vtedy, ak spolu nie ste niekoľko dní. A to môže značiť naozaj problém.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating