Unsplash/NeONBRAND

Nebudeme si klamať, asi každá jedna žena túži po tom, aby mal jej priateľ oči len pre ňu a na iné ženy ani len nepomyslel. Žiaľ, v dnešnej dobe býva aj randenie problematickejšie a páry majú problém spolu vydržať dlhšie. A dôvodom môže byť práve to, že jeden z dvojice začne myslieť na niekoho iného či sa s ním už aj stretávať.

Ak máš podozrenie, že pre svojho partnera už nie si na prvom mieste, utvrdiť ťa v tom môže týchto 7 znakov jeho správania.

Vzďaľuje sa od teba

Už to nie je to, čo to bolo na začiatku. Máš pocit, že sa už nemáte o čom poriadne porozprávať, a keď sa tak zamýšľaš, ani sa už veľmi nebavíte. Žiadne výlety či spoločne strávené romantické večery. A keď aj niečo vymyslíš a chcela by si niekam ísť, jeho výhovorkou je, že má toho veľa a je unavený.

Vyhýba sa očnému kontaktu

Ak sa náhodou aj rozprávate o bežných veciach, nepozerá sa ti do očí. Ak ľudia niečo taja alebo klamú, tak uhýbajú zrakom. Aj keď ešte oficiálne chodí s tebou, vie, že ťa vodí za nos a asi by nezniesol vidieť tvoje sklamanie v pohľade.

Nestíha s tebou tráviť čas

Ak spolu napríklad ešte nebývate a len ste sa zvykli stretávať niekde vonku, vždy si nájde výhovorku, prečo to nestihne. Už pre neho nie si prioritou a radšej trávi čas niekde inde (alebo s niekým iným).

Nepustí mobil z ruky

Bez mobilu ani na krok. Nehrozí, že by ho pustil z ruky a už vôbec nie, aby si poznala jeho heslo. Ak sa začne správať podozrivo a veľmi si začne ochraňovať svoje veci, asi je niečo, čo musí pred tebou skrývať.

Škrípe vám to v spálni

Kedy naposledy ste sa spolu milovali? Niekedy ste to robili aj viackrát denne a teraz, keď k tomu náhodou aj dôjde, máš pocit, že je duchom neprítomný a ide mu len o to, aby sa odbavil a aby si nemohla povedať, že ťa odmieta.

Viac sa uráža

Dokážu ho rozladiť aj maličkosti týkajúce sa napríklad jeho vzhľadu alebo správania. Viac sa uráža, je podráždený a iniciuje hádky. Alebo na druhej strane, zaryto mlčí a prechádza to až do ignorancie.

Nerobí a nehovorí veci, ktoré zvykol

Niekedy ťa prekvapil tým, že ti kúpil maličkosť, aby ti urobil radosť. Prípadne ťa zobral na neplánované rande alebo vymyslel program na večer. Teraz nerobí nič z toho a čo je ešte horšie, už nespomína vašu spoločnú budúcnosť. Ak spomenie program na najbližšie dni, ty v ňom nefiguruješ.

Ak je takéto správanie naozaj podobné tvojmu priateľovi, na rovinu sa ho opýtaj, čo sa deje. Je lepšie vedieť pravdu, aj keď je nepríjemná, než žiť v neustálej neistote. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating