Mladá žena so slnečnými okuliarmi
Instagram/lauralarosee

Už dlhšiu dobu si sama a nechápeš, prečo to tak je? Asi ti ani len na um nezišlo, že si náročná a niekedy máš príliš prehnané požiadavky alebo zvláštne vnímanie sveta, však? Muži sa ti oblúkom vyhýbajú, pretože si myslia, že je náročné milovať ťa. A tak sa radšej ani nesnažia.

Ak chceš zistiť, či je to aj tvoj prípad, týchto 7 znakov ťa prezradí. Pokiaľ sa v nich nájdeš, mala by si prehodnotiť svoj život. Inak sa môže stať, že si tak skoro nikoho nenájdeš.

Všetko uprednostňuješ pred láskou

Kariéra, tvoj vzhľad, záľuby, rodina či priatelia. Tvoj život je tak rozlietaný, že na lásku ti neostáva čas. No ty nerobíš nič pre to, aby sa to zmenilo. Nedokážeš si utriediť svoje priority, a tak sa stáva, že si stále nespokojná, pretože máš pocit, že nič nestíhaš.

Túto nedostupnosť zo seba priam vyžaruješ, takže muži sa ani nesnažia niekam ťa pozvať alebo ukázať, že by mali o teba záujem.

Neveríš mužom

Kedysi dávno si sa sklamala vo vzťahu a kvôli tomu teraz hádžeš všetkých mužov do jedného vreca. Neveríš im a máš pocit, že ťa chcú iba využiť a oklamať. Nechceš si ich teda pustiť bližšie k telu a ak sa tak náhodou stane, napokon urobíš niečo, čím ho od seba odoženieš. Pre istotu, aby si sa znovu nepopálila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating