Som zamilovaná

„Som zamilovaná?“ Aj ty sa pýtaš túto otázku, na ktorú nepoznáš odpoveď? Možno si ešte nič takéto necítila, preto je to pre teba ťažké identifikovať. Zistiť to môžeš aj podľa niekoľkých znakov, o ktorých sa dočítaš v nasledujúcich riadkoch.

Som zamilovaná? Povie ti to týchto 7 znakov

Si šťastnejšia

Zamilovanosť spozoruješ vďaka tomu, že si šťastnejšia. Ani nevieš prečo, no neustále máš potrebu usmievať sa a ku každému sa správať milo. Vysielaš zo seba pozitívnu energiu, čo ovplyvňuje aj tvoje okolie. Každú chvíľu vtipkuješ, si zasnená a usmievaš sa do telefónu.

Neustále čakáš, že sa ti ozve

A keď už ste v kontakte, každú chvíľu len čakáš, že sa ti ozve. Buď telefonicky alebo písomne. Ráno, keď sa zobudíš, ihneď berieš telefón z nočného stolíka, aby si zistila, či ti už poprial dobré ráno. Ak ti ale pár minút neodpisuje, už máš strach, čo robí, kde je a či ti vôbec ešte napíše. A keď áno, zaleje ťa vlna šťastia.

Som zamilovaná
zdroj: Pexels/Antoni Shkraba

Túžiš s ním byť neustále

Keď ste už z internetovej komunikácie prešli aj na rande, na jeho konci sa s ním nechceš rozlúčiť a najradšej by si s ním bola neustále. Túžiš s ním chodiť von každý deň a chceš s ním tráviť každú minútu. Je pre teba ťažké zostávať sama, pretože si si akosi prirýchlo zvykla na jeho spoločnosť. Je taká prirodzená a krásna, že tomu nechápeš.

Motýle v brušku

V brušku cítiš (ne)príjemný šteklivý pocit vždy, keď ti napíše, ozve sa ti alebo sa vítate. Motýle v podbrušku máš aj v momente, keď sa objímete, dáte si pusu alebo sa na seba iba pozriete. Keď ti v brušku trepocú krídla vzrušujúcich motýlikov, môžeš si oficiálne povedať vetu: „Som zamilovaná!“

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating