Netflix

Aj keď si ho možno ešte nevidela, určite si o seriáli Stranger Things aspoň počula. No mala by si si ho rozhodne pozrieť, pretože nie nadarmo patrí v súčasnosti k najlepšie hodnoteným a najobľúbenejším seriálom.

Máme pre teba aspoň niekoľko zaujímavostí, ktoré ťa možno presvedčia, aby si si tento seriál zapla. A ak si skalná fanúšička rovnako ako my, tieto veci ťa určite prekvapia.

1. Millie Bobby Brown (Eleven) a Sadie Sink (Max) sa stali hneď kamarátkami, aj keď sa pred začiatkom natáčania nikdy nestretli. Millie sa na Sadie páčilo hlavne to, že je vegánka, pretože aj sama ňou chce byť. Keď ju Sadie nahovorila, aby to skúsila, podľahla pri prvej príležitosti.

2. Natalia Dyer (Nancy Wheelerová) sa počas natáčania zamilovala do Charlieho Heatona, ktorý stvárnil Jonathana Byersa, s ktorým tvorila pár v seriáli. Dali sa neskôr dokopy a dnes tvoria pár.

View this post on Instagram

WE WERE NOT READY FOR THIS JANCY MOMENT

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on

3.  Winona Ryder (Joyce Byers) sa nevyzná do modernej techniky a až kým sa nedostala k Netflixu, nepoznala ani pojem „Stream“.

4. Millie Bobby Brown (Eleven) si kvôli hereckej role musela oholiť hlavu, čo najskôr nechcela urobiť. Tvorcovia jej ale ukázali herečku Charlize Theron, ktorá sa ostrihala kvôli filmu Mad Max a napokon zmenila názor.

5. Herec Dacre Montgomery (Billy Hargrove) strávil pred každým natáčaním vyše hodinu a pol v maskérni, kde mu nasadzovali parochňu, ktorá ho robí neprehliadnuteľným.

6. Predtým, ako seriál vyšiel na Netflixe, tvorcovia obišli až 15 televíznych staníc, ktoré ich odmietli. Dôvod bol taký, že chceli seriál čiste pre deti alebo len o šerifovi Jimovi Hopperovi.

View this post on Instagram

they’re back 🙃

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on

7. Charlie Heaton (Jonathan Byers) priznal, že bral kokaín. Kvôli tomu nestihol premiéru druhej série, pretože na letisku počas kontroly našli zvyšky drogy v jeho batožine a poslali ho naspäť do Londýna, kde žije.

Vedela si o niektorej z týchto vecí alebo ťa prekvapili rovnako ako nás? Spomínaš si vôbec ešte na prvú sériu a na to, ako sa Eleven spoznala a skamarátila s Mikom? Počas troch sérií sa z kamarátstva stala láska, preto si pripomeň ich najkrajšie okamihy.

Treťou sériou sa seriál Stranger Things ale nekončí. Už pri sledovaní záverečnej epizódy tretej série ti určite došlo, že pokračovanie musí byť. Oficiálny dátum zatiaľ nie je známy, no sú predpoklady, že by mohla byť v októbri, rovnako ako aj druhá séria. Naopak, prvá a tretia vyšli v priebehu júla.

Pripomeň si poslednú scénu z tretej série, ktorá sa objavila až po záverečných titulkoch a mala by byť teda predzvesťou, čo môžeme čakať v štvrtej sérii. Bude to určite veľmi zaujímavé.

Zdroj: csfd.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife