žena
Pexels/Pixabay

Každá z nás je svojím spôsobom jedinečná. No sú veci, ktoré robíme snáď všetky. Vybrali sme také fakty o ženách, v ktorých sa určite nájdeš aj ty. Pre chlapov sú nepochopiteľné, ale i zábavné. Na druhej strane, pýšiť sa nimi môžeme len my. 

Toto sú zábavné fakty o ženách, ktoré nikto nikdy zrejme nezmení. Sedia na teba všetky?

Nedostatok oblečenia

Nikdy ho nie je dosť a vetu, že si na seba nemáme čo obliecť, azda všetky poznáme. Postávanie pred šatníkom a niekoľkonásobné prezliekanie sa, až pokiaľ sa nenaplnia naše predstavy sú taktiež známe väčšine. Čo už, sme jednoducho ženy a patrí to k nášmu životu.

zdroj: Pexels/Ron Lach

Kabelky a topánky sem patria tiež

Aj v tomto prípade platí to isté ako pri oblečení.  Takmer pri každej príležitosti zistíme, že by sa nám k aktuálnemu outfitu hodila presne tá, nad ktorou sme naposledy premýšľali, že si ju kúpime, ale neurobili sme tak. A o topánkach nehovoriac. Áno, aj tie čierne si si mala kúpiť naposledy, aj napriek tomu, že v tejto farbe ich už máš doma asi päť párov.

Používame viac slov ako muži

Áno, slová využívame o dosť viac ako muži. Nie nadarmo sa hovorí, že my ženy toho naozaj narozprávame. Vraj sú medzi nami až niekoľko tisícové rozdiely.

Častejšie plačeme

Platí, že ženy sú citlivejšie ako muži. Kým my plačeme v priemere niekoľkokrát do roka, u mužov je to podstatne menej. Môžu za to aj naše hormóny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife