sebavedomé vlastnosti žien

Vedela si o tom, že existujú viaceré vlastnosti žien, ktoré môžu na mužov pôsobiť odstrašujúco? Ak si dlhší čas single, práve toto môže byť dôvodom tvojich stroskotaných vzťahov. Chlapi sa ťa jednoducho boja, aj keď si to v žiadnom prípade nebudú chcieť priznať.

Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Myslia si, že si úspešnejšia ako oni, nemôžu mať nad tebou prevahu, budú pri tebe vyzerať ako pod papučou alebo tebou nebudú môcť manipulovať tak, ako sa im zachce. V mužoch sa niekedy jednoducho nevyznáme, a tak nedokážeme presne pochopiť ani to, čo sa im ženie hlavou.

Poďme sa pozrieť na 7 ženských vlastností a čŕt, ktoré mnohých mužov odrádzajú. 

Nemáš z ničoho strach

Ak sa ničoho nebojíš, to automaticky znamená, že ťa nebude môcť pred ničím ochrániť. A určite dobre vieš, že muži sú radi ochranárski a starostliví. Aj keď je skvelé, že si odvážna, niekedy je dobré neukazovať to až tak okato.

Sebavedomá žena na ulici
zdroj: Pexels/Enrique Hoyos

Si samostatná a nezávislá

Vieš sa o seba postarať a nepotrebuješ po svojom boku muža na to, aby si bola schopná niečo dosiahnuť. Aj keď muži nemajú radi stíhačku, ktorá im nedá pokoj, nechcú zároveň ani odmeranú ženu, ktorá si poradí bez nich.

Poznáš svoju hodnotu

Máš zdravé sebavedomie a nedovolíš, aby niekto s tebou zametal. Si si vedomá svojej hodnoty, preto odmietaš tráviť čas s niekým, kto si to nezaslúži. Niektorí sa toho môžu báť, a tak to radšej ani neskúsia. Radšej venuješ čas sama sebe a na ostatné ti už veľa nezostane. A to môže byť problémom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating