Najlepšia frajerka

Asi každá z nás by chcela byť pre svojho partnera tá najlepšia frajerka. Samozrejme, záleží to od tvojho správania, no do veľkej miery s tým súvisia aj tvoje vlastnosti, ktoré máš, prípadne nemáš. 

Vybrali sme 7 najdôležitejších a najatraktívnejších ženských vlastností, ktoré sú pre mnohých mužov neodolateľné. Ako tá najlepšia frajerka by si ich mala mať aj ty sama. Koľko ich v skutočnosti máš?

Svedomitosť

Na prvý pohľad sa to možno nezdá ako vlastnosť dôležitá pre vzťah, ale práve svedomitosť môže zaistiť to, že pre teba bude podstatný a budeš sa oň starať. Keď partnera nebudeš odsúvať na druhú koľaj, potešia sa všetky strany.

pár sa bozkáva pri rieke
zdroj: Unsplash/whynottogoforit

Otvorenosť

Nikdy by si si nemala nechávať pre seba to, čo si myslíš alebo čo ťa trápi. Pri zdravej komunikácii je dôležitá práve otvorenosť, s ktorou majú mnohé ženy problém. Možno sa ju budeš musieť naučiť, no tvoju polovičku určite poteší, keď bude vedieť, čo sa odohráva v tvojej hlave.

Ústretovosť

Pre fungujúci vzťah je dôležité vedieť robiť kompromisy. Raz by si mala vyhovieť ty jemu, potom zase on tebe. Keď bude medzi vami rovnováha, pocítite to tak, že si budete naozaj rozumieť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating