Každá žena má určité dobré aj zlé vlastnosti. Niektoré z nich dokážu mužov zaujať viac, než by si čakala. Viacerých sme sa opýtali, ktoré naše vlastnosti považujú za najviac atraktívne a týchto 7 sa v ich odpovediach opakovalo najčastejšie. 

Sebavedomie

Chlapom sa jednoducho páči, ak sme sebavedomé a nielen tak pôsobíme, ale aj sa tak správame. Páči sa im, keď sme si vedomé svojej hodnoty a zbytočne sa nepodceňujeme. Samozrejme, že to netreba preháňať, atraktívne je zdravé a nie prehnané sebavedomie.

Ženskosť

Ak sa žena vie pekne obliecť a namaľovať, aby pôsobila žensky, tým si dokáže získať nejedného chlapa. Môžeme vyzerať dobre aj v teplákoch či legínach, no zvodné oblečenie a opätky sa mužom páčia predsa len o čosi viac.

Zmysel pre humor

Muži nechcú tráviť čas s nudnou ženou, ktorá sa za všetko uráža. Oveľa viac sa im páčia tie so zmyslom pre humor, ktoré si dokonca rady uťahujú aj samy zo seba a nerobí im to ani najmenší problém. Vo vzťahu by predsa mala byť aj zábava.

Úprimnosť a otvorenosť

Medzi atraktívne vlastnosti sa dostali aj úprimnosť spolu s otvorenosťou. Chlapi majú radšej, ak ich priateľka otvorene povie, čo ju trápi alebo čo sa jej nepáči. Keďže nedokážu čítať naše myšlienky, radšej si to vypočujú takto, než ako by mali hádať, čo sme svojím správaním alebo náznakmi chceli povedať.

Nezávislosť

Niektorým sa možno páči, ak je žena závislá od nich, no väčšina uprednostní takú, ktorá vie byť samostatná a vie si zarobiť aj sama na seba. Takto vedia, že s nimi nie je len kvôli peniazom, pretože ich svojou prácou zarobí aj sama.

Ambicióznosť a inteligencia

Niektorým chlapom záleží len na vzhľade, no bola by si prekvapená, koľkí uprednostnia aj to, čo má ich partnerka v hlave. Páči sa im, ak sme ambiciózne, vzdelávame sa a ideme za tým, čo chceme dosiahnuť. Nemôžeme to ale preháňať a musíme dokázať skĺbiť svoju prácu a vzťah.

Iniciatívnosť a vášeň

Medzi atraktívnymi vlastnosťami nesmie, samozrejme, chýbať iniciatívnosť. Nielen v posteli, ale celkovo vo vzťahu. Aj ženy môžu vymyslieť spoločný program alebo miesto na rande, nemali by čakať na partnera, kým ich niekam vezme. Ale nepohrdnú ani vášňou a iniciatívou v posteli.

Čakala by si, že práve takéto vlastnosti budú podľa mužov na ženách najviac atraktívne?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.