Muž dáva žene na gauči bozk, čakajú ich víkendové aktivity

Deň za dňom beží, obaja chodíte do práce, večer si vybavujete vlastné záležitosti a padáte unavení do postele. Či s partnerom bývaš alebo nie, ak už nie ste študenti, zrejme aj vy patríte k tým párom, ktoré počas týždňa na seba čas nemajú. Sobota a nedeľa sú jediné dni, kedy môžete niečo podniknúť. Ktoré víkendové aktivity vás zblížia?

Upratať byt, ísť na večeru, stretnúť sa s kamošmi, či len tak ležať a sledovať novinky na Netflixe. To síce občas padne vhod, ale nie je to vždy ten najkvalitnejší spôsob, ktorý posilní vaše puto. Čo takto vykašľať sa na stereotyp?

Jedna prechádzka

Medzi vaše víkendové aktivity by ste mali zaradiť pravidlo jednej prechádzky. Aspoň raz, minimálne na hodinu, choďte niekam do prírody či do parku, pričom nezabudnite na to, že telefóny sú zakázané. Len si vyvetrajte hlavu a rozprávajte sa o tom, na čo ste možno počas týždňa nemali čas.

Navarte si

Ak nepatríte k dvojiciam, ktoré si v bežné dni doprajú spoločnú (vlastnoručne uvarenú) večeru, v sobotu alebo v nedeľu sa nemáte na čo vyhovárať. Času je viac, môžete vyskúšať niečo nové, no najmä, byť spolu a pochutiť si na niečom, čo bude lepšie, než donáška.

Mužské znamenia
zdroj: Unsplash/Scott Broome

Spoločné čítanie

Ak radi čítate knihy, plán je jasný. Pokojný večer s dobrým čítaním v ruke nie je nikdy na zahodenie. Skúste si ich vymieňať, aby ste mohli o obsahu aj debatovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating