unsplash.com

Blíži sa vaše prvé výročie vzťahu? Mali by ste byť na seba pyšní a vymyslieť niečo naozaj špeciálne. Ak chcete takéto výročia zažívať ešte dlhú dobu, mali by ste to prvé patrične osláviť. Posilní to váš vzťah, takže by ste ho rozhodne nemali ignorovať. Po prvom výročí však môžme brať vzťah už ako samozrejmosť. Potom by ste teda rozhodne nemali zabúdať na týchto 7 vecí.

Spravte si čas na randenie

Aby váš vzťah vydržal ďalšie a ďalšie roky, musíte pravidelne chodiť na schôdzky. Preto takýmto schôdzkam obetujte aspoň jeden deň v týždni a spoločne sa navečerajte alebo choďte do kina. Čokoľvek sa rozhodnete robiť, nemali by ste na pravidelné randenie zabúdať.

Komunikujte spolu

Všetko vo vzťahu závisí od komunikácie. Pokiaľ sa spolu nerozprávate, váš vzťah je značne ohrozený. Dochádza k nedorozumeniam a spoločným výmenám názorov. Ak sa chcete vyhnúť hádkam, mali by ste medzi sebou komunikovať čo najviac.

Neobzerajte sa dozadu

Jednoducho nechajte minulosť minulosťou a všetky problémy, ktoré ste doposiaľ mali, nechajte plávať. Neobzerajte sa dozadu a rozhodne si navzájom nepripomínajte tie nepríjemné veci, ktorými ste si kedysi museli prechádzať.

Rozosmievajte sa navzájom

Smiech je liekom na všetko. Dokáže vytvoriť priateľstvá a spojiť ľudí dokopy. Čím viac sa spolu budete smiať, tým si budete bližší. Nezabúdaj na to, že pokiaľ ste spolu šťastní, váš vzťah sa prehlbuje.

Plánujte spoločné výlety

Ozvláštnite si nudný týždeň niečím mimoriadnym. Naplánujte si spoločný výlet plný nezabudnuteľných zážitkov. Nielenže vám vyčaruje obom úsmev na tvári, ale puto medzi vami bude čoraz silnejšie. Nenechajte sa ukrátiť o takýto moment.

View this post on Instagram

These two 😍😍 @iamjoshcarroll @madi_edwards

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Buďte vďační

Jednou z najväčších chýb, ktorých sa páry po oslave výročia dopúšťajú je to, keď svoj vzťah berú ako samozrejmosť. Zabúdajú na prejavy vďaky a nedokážu oceniť úsilie a námahu, ktorú partner do vzťahu prináša. Preto na to nezabúdaj a za akúkoľvek maličkosť sa svojmu partnerovi vždy poďakuj.

Rozprávajte sa o svojich  plánoch do budúcnosti

Každý pár, ktorému aspoň trochu záleží na ich vzťahu a má dlhodobejšie spoločné vízie do budúcnosti, sa o nej aj porozpráva. Myslite na to, že pokiaľ chcete mať dlhodobý vzťah, je dobré, ak by ste spoločne začali bývať. Preto sa nebojte o svojich dlhodobých víziách do budúcnosti rozprávať.

Zdroj: bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating